Filmo „Pasiklydę vertime“ komanda vienija jėgas
In­for­ma­ci­nių tech­no­lo­gi­jų gi­gan­tas „App­le“ pa­skel­bė, kad kom­pa­ni­jos pir­ma­sis ori­gi­na­lus il­ga­me­tra­žis vai­dy­bi­nis fil­mas „On the Rocks“ vėl su­telks ko­mi­ką Bil­lą Mur­ray ir re­ži­sie­rę So­fią Cop­po­lą.

Remiantis „Hollywood Reporter“, juostoje bus pasakojama apie jauną mamą, įkūnijamą aktorės Rachidos Jones, kuri iš naujo užmezga ryšį su savo mergišiumi tėvu (vaidins B. Murray) ir leidžiasi su juo į nuotykius Niujorke. Tai bus jau trečias S. Coppolos ir B. Murray bendras projektas po 2003 metais sukurto itin sėkmingo filmo „Pasiklydę vertime“ bei 2015-ųjų serialų nuomos platformos „Netflix“ kalėdinio šou „A Very Murray Christmas“.

Kadras iš filmo "Pasiklydę vertime", nuotraukoje Billas Murray ir Scarlett Johansson. / Reuters/Scanpix nuotrauka

Už „Pasiklydusių vertime“ scenarijų S. Coppola pelnė „Oskarą“. O B. Murray už vaidmenį iki šiol tik vieną kartą savo karjeroje buvo nominuotas „Oskarui“.

Kurdama naująjį filmą „Apple“ bendradarbiauja su JAV platintoju A24 – jis atsakingas už tokius sėkmingus projektus kaip „Laukinės atostogos“, „Ex Machina“ ir „Mėnesiena“. Sklinda gandai, kad „Apple“ bando atsiriekti dalį filmų ir serialų nuomos internete rinkos, kurioje karaliauja „Netflix“. Nuo šių metų iki 2022-ųjų kompanija ketina investuoti 4 mlrd. dolerių (per 3,5 mlrd. eurų) į originalių darbų kūrimą.

Tarp būsimų „Apple“ projektų figūruoja tokių įžymybių kaip Steveno Spielbero, Damieno Chazelle, M. Night Shyamalano, Oprah Winfrey vardai.