Dar viena Holivudo aktorė bandys vaidinti Barbę
To­kių juo­stų kaip „Vols­tri­to vil­kas“, „Sa­vi­žu­džių bū­rys“ ir „Aš esu To­nia“ žvaigž­dė Mar­got Rob­bie yra nau­jau­sia ak­to­rė, ku­ri vai­dy­bi­nia­me fil­me ban­dys įkū­ny­ti le­gen­di­nę lė­lę Bar­bę. Anks­čiau su šiuo pro­jek­tu bu­vo sie­ja­mos ko­mi­kė Amy Schu­mer ir ak­to­rė An­ne Hat­ha­way.

M. Robbie per savo bendrovę „LuckyChap Entertainment“ taip pat prodiusuos filmą. Išplatintame pranešime žiniasklaidai iš Australijos kilusi M. Robbie aiškino: „Per 60 gyvavimo metų Barbė leido mergaitėms įsivaizduoti save siektinuose vaidmenyse, pradedant princese ir baigiant prezidente. Jaučiuosi pagerbta, kad galiu įkūnyti šį personažą. Mano įsitikinimu, filmas turės nepaprastai pozityvų poveikį vaikams.“

28 metų aktorė, kuri už vaidmenį juostoje „Aš esu Tonia“ buvo nominuota „Oskarui“, taip pat pareiškė, kad ji negali įsivaizduoti geresnių partnerių šiam projektui įgyvendinti nei kino studija „Warner Bros“ bei Barbės kūrėja „Mattel“. Filmas, dar neturintis nei pavadinimo, nei režisieriaus, yra pirmas neseniai bendrovės „Mattel“ įkurtos kino studijos „Mattel Films“ darbas.

„Margot – ideali prodiuserė ir aktorė, kad prikeltų Barbę gyvenimui ekrane šių dienų žiūrovams aktualiu būdu“, – teigė „Warner Bros“ atstovas Toby Emmerichas.

Anksčiau legendinę lėlę turėjo vaidinti komikė A. Schumer, bet ji tos galimybės atsisakė 2017 metais. „Esu labai nelaiminga, tačiau laukiu akimirkos, kai pamatysiu Barbę didžiajame ekrane“, – tuomet kalbėjo filmo „Be stabdžių“ žvaigždė.

Šių metų sausį pasklido gandas, kad dėl vaidmens vyksta derybos su „Oskaro“ laureate Anne Hathaway. O spalį buvo pranešta, jog filmo scenarijų perrašys „Oušeno 8“ scenaristė Olivia Milch.