Dainininkė sulaukė prezidento kritikos
JAV pre­zi­den­tas Do­nal­das Trum­pas pir­ma­die­nį par­eiš­kė nuo šiol mėg­siąs pop­mu­zi­kos žvaigž­dės Tay­lor Swift mu­zi­ką „a­pie 25 proc. ma­žiau“, nes ji iš­reiš­kė pa­lai­ky­mą de­mo­kra­tų kan­di­da­tams per at­ei­nan­čius vi­du­rio ka­den­ci­jos rin­ki­mus.

Dainininkė sekmadienį parėmė jos gimtojoje Tenesio valstijoje į JAV Kongreso aukštuosius rūmus kandidatuojantį Philą Bredeseną, taip pat griežtai sukritikavo jo varžovę respublikonę Marshą Blackburn, šiuo metu dirbančią Atstovų Rūmuose.

Prezidentas buvo paprašytas pakomentuoti šį žingsnį ir žurnalistams Baltuosiuose rūmuose sakė esąs „tikras, kad Taylor Swift nieko nežino“ apie Ph. Bredeseną. „Tarkim, kad dabar Taylor muzika man patinka apie 25 proc. mažiau“, – šypsodamasis pridūrė D. Trumpas.

D. Trumpas jau ne vienus metus žinomas kaip T. Swift gerbėjas. „Džiugu girdėti, kad @taylorswift13 gruodžio 5-ąją bus viena iš „Grammy“ nominacijų specialaus renginio vedėjų. Taylor yra nuostabi!“ – būsimasis JAV vadovas parašė per „Twitter“ 2012-ųjų spalį.

Tų metų rugpjūtį jis paskelbė tiesioginį kreipimąsi į T. Swift: „Ačiū už gražią nuotrauką – tu fantastiška!“ Iki šiol dainininkė stengdavosi nesikišti į politiką, bet sekmadienį pareiškė savo 112 mln. „Instagram“ sekėjų, kad privalo tarti žodį artėjant lapkritį vyksiantiems vidurio kadencijos rinkimams.

„Kaip ir anksčiau, norėčiau toliau per rinkimus balsuoti už moteris. Tačiau negaliu palaikyti Marshos Blackburn. Jos balsavimas Kongrese mane šokiruoja ir baugina, – rašo 28 metų atlikėja. – Ji balsavo prieš vienodą moterų ir vyrų darbo užmokestį, prieš įstatymą dėl smurto prieš moteris, kuriuo siekiama apsaugoti moteris nuo smurto artimoje aplinkoje, persekiojimo ir išprievartavimo per pasimatymą. M. Blackburn mano, kad įmonės gali atsisakyti teikti paslaugas homoseksualioms poroms; ji taip pat mano, kad joms neturėtų būti leidžiama tuoktis. Tai nėra mano tenesietiškos vertybės. Balsuosiu už kandidatą į senatorius Philą Bredeseną ir kandidatą į Atstovų Rūmų narius Jimą Cooperį.“

Ji taip pat paragino savo gerbėjus registruotis balsavimui. „Daugeliui mūsų gali nepavykti rasti kandidato ar partijos, su kuriais mūsų požiūriai 100 proc. sutaptų visais klausimais, tačiau privalome bet kokiu atveju atiduoti savo balsą“, – pažymi dainininkė.