Dainininkė Pink gavo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje
Pop­mu­zi­kos dai­ni­nin­kė Pink an­tra­die­nį bu­vo pa­gerb­ta žvaigž­de Ho­li­vu­do Šlo­vės alė­jo­je ir į jos ati­den­gi­mo ce­re­mo­ni­ją su­si­rin­ku­siems ger­bė­jams pa­sa­kė, jog „siur­rea­lu“ gau­ti to­kį ap­do­va­no­ji­mą.

„Tarsi sapnuočiau ir jei kas nors man įžnybtų, trenkčiau jam į kairį antakį“, – per ceremoniją sakė dainininkė, šalia stovint vyrui ir dviem vaikams.

39 metų dainininkė ir dainų kūrėja, kurios tikrasis vardas yra Alecia Moore, prisiminė savo pradžią muzikos industrijoje ir pagerbė tėvą, paskatinusį ją siekti savo svajonių.
„Šiandien man šventė dėl vieno dalyko, kurio išmokė tėtis: „Būk ištikimas sau“, – sakė ji. – Tikėjime savimi slypi galia, galios turi (nuostata) nepasiduoti gyvenime ir nepasiduoti dėl savęs.“
Pink per savo karjerą yra gavusi 20 „Grammy“ nominacijų ir tris „Grammy“ statulėles. Sekmadienį ji varžysis dėl geriausio popmuzikos vokalo albumo „Grammy“, kuriam yra nominuota už „Beautiful Trauma“.
2000 metais debiutavusi dainininkė išleido septynis studijoje įrašytus albumus ir pardavė daugiau kaip 50 mln. įrašų.
Ellen DeGeneres, kuri vieną Pink dainą naudoja savo pokalbių laidoje, kalbėdama per antradienio ceremoniją pavadino ją roko žvaigžde ir žmogumi, kuris liko ištikimas sau.
„Nors ji yra didžiulė tarptautinė žvaigždė, ji yra pats normaliausias žemiškas žmogus, kokį tik kada nors sutiksite“, – sakė E. DeGeneres.
Pink savo karjerą pradėjo kaip merginų grupės „Choice“ narė, o 2000-aisiais išleido pirmąjį solinį albumą „Can't Take Me Home“, kuris JAV tapo dvigubai platininiu.
Savo pirmą „Grammy“ ji gavo 2002 metais už „Lady Marmalade“ – filmo „Mulen Ružas“ (Moulin Rouge) garso takelį.
2004-aisiais ji gavo geriausio moteriško roko vokalo „Grammy“ už „Trouble“, o 2011-aisiais drauge su kitais buvo apdovanota geriausio popmuzikos vokalinio bendradarbiavimo „Grammy“ už dainą „Imagine“.