Dainininkė palaikys demokratus
Ame­ri­kos pop­mu­zi­kos žvaigž­dė Tay­lor Swift iki šiol po­li­ti­niais par­eiš­ki­mais ne­gar­sė­jo, ta­čiau ar­tė­jant lap­kri­tį vyk­sian­tiems ka­den­ci­jos vi­du­rio rin­ki­mams ir ji nu­spren­dė ne­lik­ti nuo­ša­ly.

28 metų dainininkė socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje, kuri turi 112 mln. vartotojų, prisipažino, kad anksčiau nebuvo linkusi kalbėti apie savo politines pažiūras, bet dabar nuomonę pakeitė. Atlikėja pareiškė palaikymą į JAV Senatą jos gimtojoje Tenesio valstijoje kandidatuojančiam demokratui ir pažėrė griežtos kritikos jo oponentei respublikonei Marshai Blackburn, kuri šiuo metu yra Atstovų Rūmų narė.

„Kaip ir anksčiau, norėčiau per rinkimus balsuoti už moteris. Tačiau negaliu palaikyti M. Blackburn. Jos balsavimai Kongrese mane šokiruoja ir baugina“, – rašė T. Swift.

Žvaigždė ragino savo gerbėjus registruotis ir balsuoti. Dainininkė prašė jų pasidomėti kandidatais ir palaikyti tuos, kurių vertybės labiausiai priimtinos. Garsenybė sakė, kad itin svarbu pareikšti savo valią.

T. Swift – kantri ir populiariosios muzikos atlikėja, dainų autorė. Ji labai mėgstama amerikiečių atlikėja, pelniusi daugybę apdovanojimų.