Buvęs LRT direktorius A. Siaurusevičius vadovaus „Lietuvos ryto“ televizijai
Bu­vęs na­cio­na­li­nio trans­liuo­to­jo LRT di­rek­to­rius Aud­rius Siau­ru­se­vi­čius va­do­vaus „Lie­tu­vos ry­to“ te­le­vi­zi­jai.

Kaip pirmadienį pranešė portalas lrytas.lt, 51-erių A. Siaurusevičius šiose pareigose pakeitė Liną Ryškų, „Lietuvos ryto“ televizijai vadovavusį nuo 2013-ųjų.

„Sulaukęs kvietimo iš „Lietuvos ryto“ akcininkų apsisprendžiau greitai: pasiūlymas pasirodė įdomus. Stengsiuosi įgyvendinti man keliamas užduotis, o plačiau situaciją galėsiu komentuoti labiau įsigilinęs į „Lietuvos ryto“ televizijos aktualijas“, – kalbėjo A. Siaurusevičius.

„Lietuvos ryto“ televizijos valdybos pirmininkas Gedvydas Vainauskas sakė, kad A. Siaurusevičiaus kandidatūra pasirinkta vertinant jį „ir kaip profesionalų žurnalistą, ir kaip televizijos vadovą, galinti įnešti daug naujovių“.

BNS primena, kad A. Siaurusevičius dvi kadencijas, t. y. dešimt metų, vadovavo LRT ir prieš metus siekė trečią kartą būti išrinktu nacionalinio transliuotojo direktoriumi, tačiau nesėkmingai. LRT taryba direktore išrinko Moniką Garbačiauskaitę-Budrienę.

Žurnalistikos studijas Vilniaus universitete baigęs A. Siaurusevičius karjeros pradžioje dirbo įvairiuose spaudos leidiniuose, „Laisvosios Europos radijuje“, o nuo 1998-ųjų iki 2008-ųjų kūrė ir vedė televizijos laidą „Spaudos klubas“.