Britų kino žvaigždės pajuto Eltono Johno trauką
Ho­li­vu­de jau ku­rį lai­ką plė­to­ja­ma biog­ra­fi­nio fil­mo apie El­to­ną Joh­ną, vie­ną sėk­min­giau­sių vi­sų lai­kų dai­ni­nin­kų, idė­ja. Pa­sta­ro­sio­mis sa­vai­tė­mis pra­dė­jo aiš­kė­ti, kad eks­cen­triš­ko­jo mu­zi­kan­to gy­ve­ni­mą į di­džiuo­sius ekra­nus pa­dės per­kel­ti ryš­kiau­si bri­tų ki­no ta­len­tai.

Praėjusios savaitės pabaigoje pranešta, kad „Juros periodo parko“ žvaigždė amerikietė Bryce Dallas Howard įkūnys E. Johno mamą Sheilą Eileen. Filmas, kuriame dainininką jo karjeros pradžioje vaidins kylanti britų žvaigždė Taronas Egertonas, bus pavadintas „Žmogus raketa“ (Rocketman) – pagal vieną garsiausių E. Johno kūrinių, suskambėjusių 1972 metais.

Pasak įtakingo žurnalo „Rolling Stone“, tai viena iš 500 geriausių kada nors sukurtų dainų per visą istoriją. Jos žodžius parašė taip pat legenda tapęs poetas, dainų autorius ir ilgametis E. Johno bendradarbis Bernie Taupinas. Filme jį įkūnys Jamie Bellas, kuris išgarsėjo dar būdamas vaikas, kai sukūrė pagrindinį vaidmenį juostoje „Bilis Eliotas“. O „Sostų karų“ žvaigždė Richardas Maddenas vaidins muzikos prodiuserį ir buvusį E. Johno mylimąjį Johną Reidą.

Juostos dėmesio centre – dainininko jaunystė ir kelias į rokenrolo olimpą. Teigiama, jog T. Egertonas pats atliks garsiausias E. Johno balades.

Filmas turės ir tam tikrų sąsajų su Lietuva, nes jį režisuos Dalios Ibelhauptaitės vyras Dexteris Fletcheris.