Bandė atsikratyti katino paštu
Vie­nas Tai­va­no gy­ven­to­jas pa­štu iš­siun­tė jam pa­bo­du­sį au­gin­ti­nį į gy­vū­nų prie­glau­dą ir už to­kį poel­gį su­lau­kė bau­dos.

33 metų vyras, pavarde Yangas, dabar turi sumokėti 60 tūkst. naujųjų Taivano dolerių (apie 1700 eurų) už tai, kad pažeidė gyvūnų apsaugos įstatymą. Jis supakavo savo škotų nulėpausių veislės katiną į dėžę ir, pasinaudojęs paštomatu, išsiuntė į kitame miesto rajone esančią gyvūnų prieglaudą.

Darbuotojai buvo priblokšti, kai išpakavę kurjerio atneštą dėžę rado katiną. Naujojo Taibėjaus miesto gyvūnų apsaugos ir sveikatos inspekcijos tarnyba kaipmat išsiaiškino siuntėjo tapatybę ir pradėjo tyrimą.

Ponas Yangas aiškino, kad buvo priverstas atiduoti augintinį, nes nebeturi laiko juo rūpintis. Vyro teigimu, gyvūną kamuoja judėjimo sutrikimai. Jis buvo susižeidęs koją, bet joks gydymas nepadėjo.

Prieglaudos darbuotojai, apžiūrėję katiną, nurodė, kad šis sveikas, tik neskiepytas nuo pasiutligės. Todėl ponui Yangui teks paploninti piniginę dar 30 tūkst. naujųjų Taivano dolerių (850 eurų), nes jis pažeidė Užkrečiamųjų gyvūnų ligų prevencijos ir kontrolės statutą.

Socialinių tinklų vartotojai smerkė tokį šeimininko poelgį. Jie piktinosi, mat gyvūnas galėjo uždusti dėžėje, be to, neturėjo vandens ir galėjo patirti šoką.