Balta suknelė ir balti batai – tikriausiai vestuvės?
JAV pop­mu­zi­kos žvaigž­dė Mi­ley Cy­rus ir aus­tra­las ak­to­rius Lia­mas Hems­wort­has ti­kriau­siai su­si­tuo­kė per slap­tą ce­re­mo­ni­ją.

Savo „Instagram“ ir „Twitter“ paskyrose M. Cyrus paskelbė tris nespalvotas nuotraukas, kuriose ji matoma su L. Hemsworthu. Prie nuotraukų buvo užrašai „Po 10 metų...“ ir „12.23.18“. Manoma, kad tai žymi jų vestuvių datą.

26 metų M. Cyrus pasidalijo kita nuotrauka, kurioje ji ir L. Hemsworthas matomi besibučiuojantys. Aktorius taip pat paskelbė jųdviejų nuotrauką su užrašu „Mano meilė“. Visose nuotraukose M. Cyrus matoma dėvinti baltą suknelę, o 28 metų aktorius – smokingą ir baltus batus.

Anksčiau pora tai išsiskirdavo, tai susitaikydavo, o nuo 2015 metų jų santykiai tapo gana pastovūs. Jie abu vaidino 2010 metų romantinėje dramoje „Paskutinė daina“ („The Last Song“).

Manoma, kad vestuvės įvyko praėjusį sekmadienį Frankline, Tenesio valstijoje, kur M. Cyrus turi nuosavybės. Lapkritį pora prarado savo namus Malibu per pražūtingus Kaliforniją nuniokojusius gaisrus.