Aukcione – reti kino filmų rekvizitai
In­dia­nos Džoun­so skry­bė­lė ir juo­stos „Žvaigž­džių ka­rai“ vei­kė­jo Ha­no So­lo švar­kas yra tik ke­li iš dau­gy­bės ki­no ir te­le­vi­zi­jos fil­muo­se žiū­ro­vų ma­ty­tų įsi­min­ti­nų daik­tų, ku­rie ki­tą sa­vai­tę bus par­duo­da­mi auk­cio­ne.

Hano Solo švarkas, kurį dėvėjo aktorius Harrisonas Fordas 1980 metų „Žvaigždžių karų“ juostoje „Epizodas V – Imperija duoda atkirtį“, yra vienas didžiausią susidomėjimą keliančių objektų. Manoma, kad pirkėjas už jį gali pakloti iki 1 mln. svarų.

Tai būtų brangiausiai „Prop Store“ aukcione parduotas daiktas. Iki šiol brangiausiai įkainotas filmo rekvizitas buvo keliuose filmuose apie Betmeną žiūrovų matytas motociklas. Jis parduotas už 300 tūkst. svarų.

Šių metų aukcione taip pat pristatoma garsioji H. Fordo fetro skrybėlė iš pirmojo Indianos Džounso nuotykių sagos filmo „Indiana Džounsas ir dingusios Sandoros skrynios ieškotojai“. Garsios italų skrybėlių gamintojos kompanijos „Borselino“ kurtas galvos apdangas gali būti parduotas už 300 tūkst. svarų.

Kiek mažiau sau leisti galintys pirkėjai turėtų susidomėti spalvota riedlente, kuria važinėjosi Michaelas J. Foxas filmo „Atgal į ateitį“ tęsinyje. Ji vertinama nuo 30 tūkst. iki 50 tūkst. svarų.

Aukcione taip pat bus filme „Kovos klubas“ Brado Pitto herojaus dėvėtas chalatas, Vonkos šokolado plytelė iš filmo „Vilis Vonka ir šokolado fabrikas“ ir unikalus Johnny Deppo kostiumas, sukurtas juostai „Edvardas Žirkliarankis“.

Aukcione dalyvauja įvairiausi žmonės – nuo kino mylėtojų iki investuotojų, todėl kiekvienas galės sau rasti daiktų pagal kišenę. Pavyzdžiui, filmavimo aikštelės komandos švarkai gali būti parduoti už 200 svarų.

Rugsėjo 20 dieną Londone bus galima įsigyti daugiau nei 600 rekvizitų ir kostiumų.