Ar pagaliau atėjo metas juodaodžiui Džeimsui Bondui?
Bri­tų ak­to­rius Id­ri­sas El­ba sek­ma­die­nį dar la­biau pa­kurs­tė kal­bas, kad jis ga­li bū­ti pir­ma­sis juo­dao­dis ak­to­rius, ku­ris su­vai­dins le­gen­di­nį bri­tų agen­tą 007 Džeim­są Bon­dą.

„Mano vardas Elba, Idrisas Elba“, – socialiniame tinkle „Twitter“ žinutę paskelbė aktorius. Ši netruko nuvilnyti internete ir paskatinti gerbėjų džiugesį. Apie tai, kad I. Elbai gali tekti J. Bondo vaidmuo, kalbėta jau kurį laiką.

45 metų I. Elba išgarsėjo savo vaidmeniu amerikiečių draminiame seriale apie narkotikus „Blakė“ („The Wire“). Už žmogžudysčių skyriaus detektyvo vaidmenį britų seriale „Liuteris“ jis gavo „Auksinį gaublį“. O vėliau jis ėmė vaidinti kino filmuose.

Automobilių gamyklos darbininko sūnus iš Rytų Londono dabar yra vienas geidžiamiausių Holivudo aktorių.

Apie tai, kad jis galėtų įkūnyti J. Bondą, kalbama jau ne vienus metus, nors pats aktorius yra sakęs, kad jis per senas šiam vaidmeniui.

hbpo.co nuotrauka

Naujų gandų apie I. Elbą šią savaitę paskatino pranešimai, kad „bondiados“ prodiuserė Barbara Broccoli esą pareiškė, jog „atėjo laikas“, kad juodaodis aktorius suvaidintų šį herojų. Tačiau vėliau šios citatos šaltinio – režisieriaus Antoine'o Fuqua – atstovas leidiniui „The Hollywood Reporter“ sakė, kad režisierius ir B. Broccoli niekada neaptarinėjo Bondo filmų ar galimų aktorių.

Gali būti, kad aktorius, kuris jau beveik dešimtmetį minimas kaip galimas Dž. Bondas, tiesiog švelniai šaiposi iš savo gerbėjų. Kelioms valandoms praėjus po pirmos, audrą internete sukėlusios žinutės, jis tviteryje paskelbė hiphopo grupės „Public Enemy“ plakatą ir parašė frazę „netikėkite visu tuo TRIUKŠMU“ („don't believe all the Hype“), kas yra vieno garsiausių šios grupės hitų pavadinimas.

Ateinančiais metais turėtų pasirodyti jau penktasis filmas apie Bondą, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka 50 metų Danielis Craigas. Pavadinimo dar neturinčią juostą režisuos „Oskaro“ laimėtojas Danny Boyle'as.

Manoma, kad tai bus paskutinis D. Craigo, kaip Bondo, vaidmuo po to, kai jis suvaidino juostose „Kazino „Royale“, „Paguodos kvantas“, „007 operacija „Skyfall“ ir „Spektras“.