Angelina Jolie grįžta į didžiuosius ekranus
Pa­sta­ruo­ju me­tu Ho­li­vu­do su­perž­vaigž­dė An­ge­li­na Jo­lie la­biau gar­sė­jo šei­mi­nė­mis dra­mo­mis nei vaid­me­ni­mis ki­ne. Pa­sta­rą­jį sy­kį jos vei­das ki­no ekra­nus puo­šė 2015 me­tais pa­čios ak­to­rės re­ži­suo­ta­me fil­me „Prie jū­ros“, kur ji vai­di­no su tuo­me­ti­niu vy­ru Bra­du Pit­tu. Ta­čiau, re­gis, A. Jo­lie ža­da su­grįž­ti su trenks­mu.

Nors kurį laiką nesifilmavo vaidybiniame filme, ji įgarsino kelis personažus animaciniuose filmuose, dirbo kaip prodiuserė ir režisierė. 2017 metais A. Jolie sukūrė filmą apie Kambodžos genocidą „Pirmiausia jie nužudė mano tėvą“. O dabar ji nusprendė ir vėl stoti priešais kamerą.

2020 metais numatyta „Disney“ filmo „Piktadarės istorija“ tęsinio, kur aktorė ir vėl įkūnys burtininkę Malefisentę, premjera. Šiuo metu aktorė filmuojasi fantastiniame filme „Come Away“, pasakojančiame knygų „Alisa stebuklų šalyje“ ir „Piteris Penas“ priešistorę.

Pastaruoju metu "Oskaro" laureatė buvo aktyvesnė už kameros nei priešais ją. / Reuters/Scanpix nuotrauka

Tačiau A. Jolie planuose – ne tik visai šeimai skirti filmai, bet ir trileris. Šią savaitę buvo pranešta, kad ji prodiusuos ir atliks pagrindinį vaidmenį rašytojo Jameso Scotto 2014 metais pasirodžiusio romano „The Kept“ ekranizacijoje. Kol kas neaišku, kas bus šio filmo režisierius.

Istorija nukels į 1897 metus, į gana izoliuotą ūkį Niujorko valstijos šiaurėje, kur trys vyrai nužudo vyrą ir keturis jo vaikus. A. Jolie įkūnys žmoną ir mamą, akušerę Elspeth Howell. Ši grįžusi namo randa vienintelį išgyvenusi sūnų – 12 metų Calebą ir su juo leidžiasi į kelionę po Amerikos tyrlaukius, ieškodama žudikų.