Alecas Baldwinas taps Betmeno tėčiu
Ki­no stu­di­ja „War­ner Bros.“ su­ta­rė su Ho­li­vu­do ak­to­riu­mi Ale­cu Bald­wi­nu, kad šis ku­ria­ma­me fil­me apie Džo­ke­rį įkū­nys Bet­me­no, taip pat ži­no­mo kaip Briu­so Vei­nas, tė­vą.

Neseniai buvo pranešta, kad vieną įsimintiniausių piktadarių komiksų istorijoje vaidins nepriklausomo kino grandas Joaquinas Phoenixas. Vos jam patvirtinus savo dalyvavimą, kino studija paskyrė gana menką, kaip superherojų filmams, 55 mln. dolerių biudžetą.

Pranešama, kad juostą režisuos ir scenarijų rašys Toddas Phillipsas, žinomas iš filmų „Pagirios Las Vegase“. Tiesa, filme neišvysime aktoriaus Jaredo Leto, kuris dar 2016 metais filme „Savižudžių būrys“ Džokerį įkūnijo. Negana to, jis vaidins kitame filme apie Džokerį, kuris kuriamas atskirai nuo J. Pheonixo projekto.

Neįprastais vaidmenimis garsėjantis Joaquinas Pheonixas filme įkūnis pagrindinį personažą Džokerį.hollywoodlife.com nuotrauka

Juostoje bus nagrinėjama Džokerio kilmė, kaip jis tapo išprotėjusiu kriminalinio pasaulio autoritetu ir Betmeno didžiausiu priešu. Holivudo legenda Robertas De Niro joje įkūnys laidų vedėją, kuris iš dalies atsakingas dėl Džokerio beprotystės.

Betmeno tėvo personažas 1939 metais buvo įtrauktas į JAV komiksų seriją „Detective Comics“, pasakojant istoriją apie superherojaus kilmę. Jis buvo Gotamo miesto gydytojas ir filantropas, kuris buvo nužudytas apiplėšimo gatvėje metu, o tai paskatino jo sūnų Briusą tapti kovotoju su nusikalstamumu.

A. Baldwinas pastaruoju metu išgyvena karjeros atgimimą. Jis pretenduoja antrus metus iš eilės laimėti „Emmy“ už išskirtinį antro plano vaidmenį komediniame situacijų šou „Saturday Night Live“, kur jis įkūnija JAV prezidentą Donaldą Trumpą.

A. Baldwiną galima išvysti ir didžiajame ekrane. Jis vaidina tokiuose filmuose kaip „Misija neįmanoma: atpildo diena“ ir kritikos liaupsių sulaukusioje Spike'o Lee komiškoje dramoje „Juodaodis iš Kuklusklano“ (BlacKkKlansman).