Alaino Delono meilės gestas mylimajai Romy
Pra­ncū­zų ak­to­rius Alai­nas De­lo­nas pa­si­ro­dė vie­no Pra­ncū­zi­jos lai­kraš­čio re­dak­ci­jo­je su jau­tria ži­nu­te apie ak­to­rę Ro­my Schnei­der.

Sekmadienį R. Schneider būtų sukakę 80 metų, rašo Italijos dienraštis „Corriere della Sera“. 83 metų A. Delonas iš anksto susitarė dėl susitikimo su Prancūzijos dienraščio „Le Figaro“ atstovu ir praėjusį antradienį pasirodė redakcijoje, įsikūrusioje Haussmanno bulvare. „Jis atėjo su asistentu, neįspėjęs žurnalistų, kuriuos pažįsta, ir įteikė savo tekstą“, – pasakojo „Le Figaro“ atstovas Pascale‘is Bourdetas.

Vėliau specialioje laikraščio rubrikoje pasirodė tokia žinutė: „Rosemarie Albach-Retty, žinomai kaip Romy Schneider, šiandien, sekmadienį, rugsėjo 23 dieną, būtų 80 metų. Tie, kas ją mylėjo ir tebemyli, pagalvokite apie ją. Ačiū. Alainas Delonas“.

Prieš dešimt metų, minint 70-ąsias R. Schneider gimimo metines, A. Delonas publikavo panašią žinutę. Kai 1982 metų gegužės 29 dieną aktorė buvo rasta negyva savo išrinktojo prodiuserio Laurento Petino namuose, prancūzų aktorius parašė jai skirtą ilgą meilės laišką. „Žiūriu į tave miegančią, jie sako, kad esi mirusi. Galvoju apie tave, apie save, apie mus. Dėl ko esu kaltas? Pailsėk. Esu šalia, greta. Išmokau šiek tiek vokiškai, tavo dėka. Ich liebe dich. Myliu tave. Myliu tave, mano Puppelé“, – rašė A. Delonas R. Schneider.