Aktorius Hugh Jackmanas surengs pasaulines gastroles
Mu­tan­to Vol­ve­ri­no vaid­me­niu vi­sa­me pa­sau­ly­je iš­gar­sė­jęs Hugh Jack­ma­nas pa­skel­bė su­reng­sian­tis pa­sau­li­nes gas­tro­les, per ku­rias, akom­pa­nuo­ja­mas or­kes­tro, at­liks dai­nas iš jį iš­gar­si­nu­sių miu­zik­lų.

Per 2019 metų pavasarį prasidėsiantį turą, pavadintą „Žmogus. Muzika. Šou.“ (The Man. The Music. The Show.), australų aktorius koncertuos JAV, Kanadoje ir keliose Europos valstybėse.

Nors jis labiausiai žinomas dėl Volverino vaidmens filmuose apie mutantus Iksmenus, Holivudo žvaigždė taip pat suvaidino ne viename miuzikle, tiek teatre, tiek ir kine. Savo karjeros pradžioje jis įkūnijo Gastoną „Gražuolės ir pabaisos“ teatro miuzikle gimtojoje Australijoje, o pasaulio kritikų ir žiūrovų buvo pastebėtas, kai Londono nacionalinio teatro scenoje atliko vaidmenį miuzikle „Oklahoma!“ Už jį aktorius buvo nominuotas prestižiniam Laurence'o Olivier apdovanojimui.

2004 metais jis pelnė „Tony“ statulėlę už vaidmenį miuzikle „Vaikinas iš Ozo“ (The Boy from Oz). Tačiau bene labiausiai visus pribloškė H. Jackmano pasirodymas muzikinėje dramoje „Vargdieniai“, kur jis pademonstravo savo vokalą, įkūnydamas Žaną Valžaną. Už šį vaidmenį jis pelnė „Auksinio gaublio“ statulėlę ir sulaukė „Baftos“ bei „Oskaro“ nominacijų.

Žiūrovų širdis aktorius užkariavo ir dainomis 2017 metų filme „Didysis šou meistras“, nors kritikų įvertinimas nebuvo itin teigiamas. Šis miuziklas visame pasaulyje uždirbo 435 mln. dolerių (per 382 mln. eurų), o jo garso takelis Didžiosios Britanijos perkamiausių albumų pirmajame penketuke praleido beveik metus, iš jų 21 savaitę pirmojoje vietoje.