Aktorei Gwyneth Paltrow iškelta byla
Ak­to­rė Gwy­neth Pa­ltrow nau­jo­je by­lo­je dėl 2016 me­tų sli­di­nė­ji­mo in­ci­den­to Ju­to­je ap­kal­tin­ta su­lau­žiu­si pen­si­nin­kui šon­kau­lius ir su­kė­lu­si sme­ge­nų su­krė­ti­mą.

2016 metų vasario 26-ąją slidinėdama Park Sityje aktorė iš nugaros įsirėžė į Terry Sandersoną. 72 metų į pensiją išėjęs optometrijos specialistas sakė, kad tą dieną kurorto „Deer Valley“ naujokų trasoje išgirdo „isterišką klyksmą“ ir pajuto smūgį tarp menčių. Jis prisimena griuvęs kniūbsčias ir praradęs sąmonę.

G. Paltrow paneigė šiuos pranešimus per atstovę Heather Wilson, kurios pareiškime sakoma: „Ši byla neturi pagrindo, ir mes tikimės būti išteisinti.“

T. Sandersonas ieškinyje teigia, kad 46 metų aktorė paliko jį sužeistą ant kalno ir nepakvietė pagalbos. Be to, su G. Paltrow ir jos šeima bei draugais slidinėjęs slidinėjimo instruktorius pateikė neteisingą ataskaitą apie incidentą, kurioje nurodė, kad A. Paltrow incidento nesukėlė. T. Sandersonas aiškino ieškinį keliantis beveik po trejų metų todėl, kad iš pradžių delsė, ilgai nerado tinkamų advokatų ir turėjo problemų dėl smegenų sukrėtimo. Jis tikina bendravęs su aktorės advokatu, bet nesulaukęs jokio pasiūlymo dėl kompensacijos ar atsiprašymo. T. Sandersonui net buvo užsiminta, jog byla gali būti iškelta jam. Amerikietis siekia 3,1 mln. dolerių (2,7 mln. eurų) kompensacijos, bet neigia, jog bylą kelia todėl, kad G. Paltrow yra turtinga ir garsi. „Noriu apsiginti. Norėčiau, kad mano tiesa būtų papasakota“, – sakė jis.

G. Paltrow advokatai neneigia ją dalyvavus minimame incidente, bet ginčija jos kaltumą. Daugumą byloje nurodytų detalių pateikė įvykį matęs T. Sandersono pažįstamas Craigas Ramonas, nes T. Sandersonas sako neprisimenantis, kas buvo po smūgio.

Pasak T. Sandersono advokato Roberto Sykeso, G. Paltrow pažeidė Samito apygardos kodeksą, pagal kurį slidininkas privalo likti tokių atsitikimų vietoje ir įsitikinti, kad kitam slidininkui viskas gerai.