2019 metų „Oskarų“ ceremoniją ves komikas Kevinas Hartas
JAV ko­mi­kas ir ak­to­rius Ke­vi­nas Har­tas an­tra­die­nį pa­skel­bė va­sa­rio mė­ne­sį ve­sian­tis 91-ąją Ki­no me­no ir moks­lo aka­de­mi­jos ap­do­va­no­ji­mų ce­re­mo­ni­ją.

„Daug metų manęs klausinėdavo, ar aš kada nors vesiu „Oskarų“ ceremoniją, ir mano atsakymas visuomet būdavo toks pats. Sakydavau, kad man kaip komikui tai butų gyvenimo galimybė ir kad tai įvyks, kai turi įvykti, – socialiniame tinkle „Instagram“ parašė K. Hartas. Ir pridūrė: – Labai džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad pagaliau atėjo diena man vesti „Oskarus.“

39 metų filmo „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ žvaigždė ir vienas daugiausia uždirbančių komikų pasaulyje iškilmingame vakare vasario 24 dieną Holivude šeimininkaus po dvejų iš eilės metų, kai ceremoniją vedė pokalbių laidų vedėjas Jimmy Kimmelas.

K. Hartas papildys vos kelių afroamerikiečių grupelę, kuriems per 91 „Oskarų“ ceremonijos rengimo metus buvo patikėta ją vesti. Tarp ankstesnių juodaodžių vedėjų buvo komikai Chrisas Rockas, Whoopi Goldberg ir Richardas Pryoras.

K. Hartas jaus spaudimą padidinti šio metinio šou reitingus. Pernai „Oskarų“ įteikimo ceremoniją žiūrėjo rekordiškai mažai – 26,5 mln. – žiūrovų. 2014 metais žiūrovų buvo 43 milijonai.

Kino meno ir mokslo akademija yra sakiusi, kad siekiant padidinti žiūrimumą ceremonijoje bus padaryta daugybė pakeitimų. Šou bus sutrumpintas iki trijų valandų, ir kai kurie apdovanojimai teikiami per reklamines pertraukas.