12 pinigų medžiotojos bruožų
Ap­mau­du, kai pa­aiš­kė­ja, jog su­si­ti­ki­nė­jai su ne­įp­ras­ta, bet vis­gi ba­ra­ku­da. Jai rū­pė­jo tik ta­vo pi­ni­gi­nė, o kai ji ėmė plo­nė­ti – pa­ma­tei jos tols­tan­tį siluetą…

Kaip atpažinti pinigų medžiotoją

1. Ji ne iš Tavo lygos. Tavo ego pamalonintas, ji gerokai patrauklesnė nei įsivaizdavai ar galėjai svajoti. Esi spuoguotas, pilkos išvaizdos vyrukas, o ji tiesiog fotomodelis. Gal būt tau 16, o jai 20 arba tau 65, o jai 25 ar panašiai. Žodžiu, ji kokiu geru kilometru atrodo patraukliau nei tu. Tai gali būti vienas iš požymių, kad kalba sukasi ne apie meilę ir iš šios sąjungos ji tikisi labai konkrečios naudos.

2. Tikrina piniginės storumą. Neįprastai aktyviai domisi tavo darbu, karjera ir pajamomis. Pastebi, kad jai kažkaip labai svarbu išsiaiškinti kiek uždirbi, kiek ir kur išleidi. Vyksta tarsi savotiška apklausa.

3. Siūlo tik brangius restoranus, viešbučius, keliones ir t. t. Tai kas paprasta – jai per prasta… Tavo gėlės, atvirutės ir kitos sentimentalios („pigios“) dovanos jos nedomina, bet tikrai krykštaus iš laimės jei tai bus brangūs papuošalai, suknelės, kelionė ar batai. Jei pakviesi į paprastą kavinę, ji greičiausiai tik surauks nosį ir prisimins kokį nors netoliese esantį brangų (bet mielą) restoraną ar prestižinį klubą ir užsisakys, žinoma, tik brangius patiekalus ir gėrimus.

Jei tavo draugė daugiau ar mažiau atitiko šiuos punktus – verta rimtai susimąstyti…

4. Niekada nesiūlo apmokėti sąskaitos. Turbūt visiškai natūralu ir suprantama, kad pakvietęs į pirmą pasimatymą pats ir apmoka sąskaitą. Tačiau, nepriklausomai nuo to, kelintą kartą susitinkate, pinigų medžiotoja niekada nepasiūlys nieko apmokėti, nė pusės sumos, kitaip tariant – net ir už pačią save. Gali nutikti ir taip, kad atėjus laikui mokėti ji tiesiog patogiai kažkur dings. Bendraujant ilgėliau atsiskleidžia, kad ji niekada neleidžia savo pinigų. Ji vadovaujasi paprastu principu „Kas tavo, tai mūsų, kas mano, tas tik mano“. Apskritai, net namuose, iš jos būtų sunku tikėtis kažkokios valgio ruošos ar pagalbos.

5. Jos draugės. Tikėtina, kad draugės yra tokios pat pinigų medžiotojos. Nors yra konkurentės, tačiau sykiu ir partnerės, keičiasi patirtimi, informacija, be to grupelėmis yra lengviau patekti į įvairiausio tipo elitinius uždarus vakarėlius ir susimedžioti ten solidų gerbėją. Trumpai tariant – draugės „barakudos“ ir bendrauja tik su „piniginėmis“.

6. Pajamos ir prabanga. Ji nedirba arba dirba mažai, o gyvena prabangiai. Visiškai neaišku iš kokių pajamų atsiranda visi tie prašmatnūs dalykai: butas, mašina, puošmenos ir kiti nemažai kainuojantys daiktai.

7. Karjera. Ji neturi jokių aiškių, konkrečių karjeros siekių. Visapusiškai vengia bet kokio darbo. Visai gali būti, kad nėra išvis niekada niekur rimtai dirbusi. Mat ji trokšta tik statuso ir neturi jokių ilgalaikių tikslų, tiesiog nori gyventi prestižinėj vietoj, vairuoti prabangų automobilį, dėvėti brangius batus, papuošalus ir gražiai gyventi.

8. Požiūris į kitus žmones. Ji nemėgsta moterų. Dirbančias ji niekina, o potencialių konkurenčių nekenčia. Visus žmones dalina į dvi kategorijas: su aukštom ir žemom pajamom. Žemesnio socialinio statuso ir menkesnių pajamų – jos visiškai ir niekaip nedomina.

9. Seksas. Čia visuomet dominuoja klasikinė žaidimo taisyklė: nori žaisti – mokėk. Priklausomai nuo tavo galimybių ir jos apetito, kaina, už kurią nukris jos kelnaitės, gali varijuoti nuo tokio mažmožio kaip vakarienė restorane, link įvairiausių blizgučių ir iki išties solidžių dalykų, tokių kaip namas, verslas ar stambus palikimas. Kartais sekso gali ir išvis nebūti. Tiesiog „kandidatui“ suteikiama viltis, kad tai įmanoma už tam tikrus nuopelnus, bet kažkokiu „netikėtu“ būdu kandidatas susimauna, „nuvilia“ gražuolę, tad jai nieko kito nebelieka, kaip sudaužyta širdimi jį atstumti.

10. Spąstai. Jei mergina neįprastai skubina santykius, vos pradėjusi draugauti jau nori susipažinti su tėvais, elgiasi tarytum žmona ir nori kuo greičiau susituokti – tai nėra geras ženklas. Vienas iš būdų tai pasiekti yra neplanuotas nėštumas. Net jei susituokti ir nepavyks, bet kokiu atveju, ji mato tai kaip lengvą pajamų šaltinį visam likusiam gyvenimui. Sekso metu ji skatina nesaugius santykius. Gali skambėti tokie reikalavimai „Aš negaliu jausti tavęs su prezervatyvu, nusiimk“ arba „Jei mane myli, kam tau prezervatyvas“. Tokiais ir panašiais būdais ji gali mėginti priversti partnerį jaustis kaltu ir vykdyti jos reikalavimus. Vaikinui nežinant, gali tyčia nustoti vartoti kontraceptikus ir etc.

11. Moralė. Kai tik pajunta pinigų kapšą – ji pasiryžus bet kam. Draugės jai tik tol draugės, kol neliečia jos „grobio“. Ji gyvena vadovaudamasi taisykle: tikslas pateisina priemones.

12. Psichologinis portretas. Greičiausiai ji kilusi iš šeimos su menkomis ar vidurinėmis pajamomis, su menku ar vidutiniu išsilavinimu. Turbūt iš čia kyla primityvios vertybės, menkavertiškumas bei jausmas, kad pasaulis jai kažką skolingas. Paprastai ji nesiekia gilių santykių, o jie ir nelabai įmanomi, dėl jos emocinio nebrandumo. Kai kažko negauna, ji vaikiškai širsta, rodo kaprizus ir kelia scenas tol, kol visgi kažkas nuperkama, padovanojama ir panašiai. Tai narcistinio tipo asmenybė. Ji jaučiasi visada teisi ir mano turinti teisę gerai gyventi nepajudindama dėl to nė piršto. Gal todėl, kad turėjo sunkią vaikystę ar komplikuotus santykius šeimoje, jai būdingi nepagrįsti lūkesčiai. Ji mano, kad pasaulis tiesiog privalo pildyti visas jos svajones, apmokėti lankymąsi grožio salonuose, talentų ugdymą. šukuosenas, ir visiškai nesvarbu kas ir kaip konkrečiai už tai sumokės.

Jei tavo draugė daugiau ar mažiau atitiko šiuos punktus – verta rimtai susimąstyti…

Kita vertus, tokių moterų galima ir pagailėti. Joms nežinoma meilė ar laukinis seksas, jų nedomina gražus partnerio kūnas, intelektas ar dvasinis pasaulis. Joms reikalingi tik pinigai. Kiekvienam savo…

P.S.

Jei jau visgi teks tokią sutikti – tegu ji bus bent panaši į Ireną iš filmo „Hors de prix“ (2006).

Parengta pagal užsienio spaudą.