„Spice Girls“ tikrai sugrįžta
Gan­dai apie le­gen­di­nės bri­tų mer­gi­nų gru­pės „Spi­ce Girls“ pri­si­kė­li­mą sklan­do jau se­niai. Ta­čiau pra­ei­tą mė­ne­sį pa­si­ro­dė pra­ne­ši­mų, kad dėl vie­nos na­rės Vic­to­rios Beck­ham spy­rio­ji­mo­si šis taip ger­bė­jų lau­kia­mas at­gi­mi­mas ne­įvyks. To­kius gan­dus šią sa­vai­tę pa­nei­gė ki­ta gru­pės na­rė – Me­la­nie Brown.

Dainininkė, dar žinoma kaip Scary Spice, duodama interviu britų televizijos ITV laidai „Loose Women“ teigė, kad visos penkios narės sutarė dėl grupės sugrįžimo.

„Nėra jokių abejonių, kad ir vėl susibursime“, – tvirtino Melanie Brown.

Be jos ir V. Beckham (dar vadinamos Posh Spice), kitos kolektyvo narės yra Melanie Chisholm (Sporty Spice), Emma Bunton (Baby Spice) ir Geri Horner (Ginger Spice).

Grupė susibūrė 1994 metais ir gana greitai užkariavo milijonų klausytojų širdis. Per savo karjerą „Spice Girls“ pardavė dešimtis milijonų albumų, o tokios dainos kaip „Wannabe“ ir „Say You'll Be There“ pasiekė populiariausių įrašų sąrašų viršūnes daugelyje pasaulio valstybių.

Ši grupė į populiariąją kultūrą atnešė terminą merginų galia (girl power).

Pirmoji iš grupės 1998 metais pasitraukė Geri Horner, tuomet dar buvusi Geri Halliwell. Kitos narės patraukė savais keliais 2000-aisiais išleidusios albumą „Forever“.

Grupė sugrįžo vienam turui 2007–2008 metais, o jos narės vis užsimindavo apie galimą susibūrimą 2018-aisiais.

„Kad ir kas būtų, mes esame seserys, o tai, ką patyrėme, buvo nuostabi, fantastiška kelionė, ir mes – vėl drauge, – kalbėjo Melanie Brown. – Viena kiek spyriojosi. Bet ir ją įkalbėjome.“

Kad ir kaip būtų, kol kas neaišku, ką tas „sugrįžimas“ reiškia. Gerbėjai tikisi gastrolių, tačiau šio žodžio nė viena iš narių nemini.