„Esse“ – kelionė po judrias Prancūzijos miestelių gatveles ar ramią Italijos jūros pakrantę!
Il­ga­me­tės res­to­ra­no vir­tu­vės še­fės ir jos ko­man­dos pa­tir­tis bei įkū­rė­jos gur­ma­niš­kų ke­lio­nių pa­tir­tis – tai są­jun­ga, lei­džian­ti tra­di­ci­nius eu­ro­pie­tiš­kus val­gius pa­teik­ti nau­jai, iš­ra­din­gai, ta­čiau iš­lai­kant jų au­ten­tiš­ku­mą. 

Atrinkome, ką geriausio gali pasiūlyti senasis žemynas: nuo rankų darbo raviolių, sultingo brandintos jautienos kepsnio iki gurmaniškų austrių, žemoje temperatūroje kepto veršiuko ar jūros šukučių tartaro. Nuo 2010 metų restoranas „Esse“ priklauso tarptautinei gurmanų gildijai („Chaine des Rotisseurs“), kuri vienija gastronomijos srities profesionalus ir mėgėjus.

"Esse" nuotr.

Visi mūsų naudojami produktai – švieži bei kruopščiai atrinkti. Sezoninės daržovės bei vaisiai lėkštėse atsiduria tiesiai iš mūsų ekologinio ūkio, įsikūrusio ežerais garsėjančiame Trakų rajone – arčiausiai, kur gali būti steigiami sertifikuoti tokio pobūdžio ūkiai. Produktus vežame nedidelį atstumą, tad mus pasiekia pats šviežiausias, ką tik nurinktas derlius. Restorano ūkis pažymėtas pasaulinės biodinaminės žemdirbystės asociacijos ženklu „Demeter“, kuris užtikrina ne tik formalių reikalavimų laikymąsi, bet harmoningą žmogaus santykį su gamta.

"Esse" nuotr.

Mūsų pasididžiavimas – geriausių Italijos ir Prancūzijos regionų vynai, restorano lentynas pasiekiantys tiesiai iš vietinių vyndarių. Pirmenybę teikiame kokybei ir išskirtinumui, tad pas mus tikrai rasite rūšinių vynų, kurių Lietuvoje dar neragavote.

"Esse" nuotr.

Patiekalai, ragaujami kartu su vynu, dar labiau atskleidžia savo individualumą, sužiba naujomis spalvomis, sužadina vaizduotę. Degustuodami mūsų siūlomus derinius, mintimis nusikelsite į milžiniškus vynuogynus, judrias Prancūzijos miestelių gatveles ar ramią Italijos jūros pakrantę…

"Esse" nuotr.

Mūsų komanda – tai patirtis, patikimumas bei atsidavimas. Darbas restorane jiems – ne tarpinė stotelė, o mylimas ilgametis darbas. Pasirūpinsime, kad pietūs ar vakarienė būtų visapusiškai maloni patirtis.

Taip pat pasirūpinsime geriausiais jūsų šventės įspūdžiais: rengiame banketus, furšetus, vakarėlius, verslo vakarienes. Prie individualaus meniu parinksime geriausiai tinkančius vynus – švenčių metu siūlome puikios kokybės gėrimus už priimtiną kainą.

Restoraną sudaro dvi salės, galite rinktis jas abi arba, jei norite privatesnės erdvės, tik antrąją salę. Furšetams priimame iki 70, sėdimoms šventėms – iki 50 svečių. Turime ilgametę sėkmingą patirtį organizuojant privačius pobūvius, bet kurioje jūsų pasirinktoje vietoje.

"Esse" nuotr.

DĖL IŠSAMESNĖS INFORMACIJOS KREIPKITĖS: RESTORANAS@ESSE.LT, MOB.TEL. +370 686 00488, adresas: Gedimino pr. 50/2, LT-01110 Vilnius, Lietuva