Vladimiras Laučius pakėlė sparnus į TV3
Nuo šių me­tų sau­sio 8 die­nos LRT.lt por­ta­lui ne­be­va­do­vau­jan­tis Vla­di­mi­ras Lau­čius nu­spren­dė pa­lik­ti ir pa­čią LRT, apie tai jis pra­ne­šė so­cia­li­nia­me tink­le.

Kiek anksčiau, redaktoriaus pareigas ėjęs V. Laučius žadėjo labiau koncentruotis į politikos žurnalistiką ir analizę LRT televizijos kanaluose bei kitur, tačiau planai pasikeitė: „Nutraukiu savo tiesioginį bendradarbiavimą su LRT. Apsisprendžiau atsisveikinti su LRT TV „Dienos tema“. Dėkoju TV naujienų tarnybos vadovei Ingai Larionovaitei už kvietimą pernai priimti šį televizinį iššūkį, už jos dalykinį bei žmogišką palaikymą. Puikias finansines galimybes nuo šių metų turinčiai LRT ir injekcijų plėtrai pagaliau sulaukusiam portalui linkiu kuo geriausios kloties ir naujų informacinių aukštumų. Šią savaitę prisijungiu prie TV3 žinių komandos. Ačiū jos vadovui Sigitui Babiliui už pasitikėjimą ir kvietimą išbandyti jėgas televizijos žinių lyderės eteryje. Jaučiu didelę atsakomybę ir turiu vilties, kad pateisinsiu ir savo naujų kolegų, ir TV3 žiūrovų lūkesčius. 16 valandos žiniose antradieniais ir ketvirtadieniais kalbinsiu įdomius pašnekovus politinėmis temomis.“

Pirmoji laida ir blynas – jau šiandien.

Kaip pranešta anksčiau, V. Laučių LRT.lt portale pakeitė iki to laiko redaktoriaus pavaduotoju dirbęs Mindaugas Jackevičius, prieš tai 11 metų dirbęs portale DELFI, rašė politikos aktualijų, žiniasklaidos, švietimo, žmogaus teisių temomis, vedė interneto TV laidas.