Ugniagesiams teko šalinti dėl šlapio sniego virtusius medžius
Per par­ą ug­nia­ge­siai 29 kar­tus vy­ko ša­lin­ti nu­vir­tu­sių me­džių. Daž­niau­siai jie kri­to ant va­žiuo­ja­mo­sios ke­lio da­lies, įvy­kių me­tu žmo­nės ne­nu­ken­tė­jo, ap­ga­din­tas tur­tas.

„Nebuvo stipraus vėjo, medžiai virto dėl šlapio sniego“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė.

Kaune, miesto centre K. Donelaičio gatvėje, nuvirtę ir nulūžę du medžiai atsirėmė į namo sieną. Gelbėtojai aptvėrė teritoriją ir budėjo to, kol atvyko Kauno miesto savivaldybės atstovai spręsti dėl medžio šalinimo darbų.

Tuo metu Sukilėlių prospekte 79 medis nuvirto ant lengvųjų automobilių „VW Passat“ ir „Hyundai i30“. Medis buvo supjaustytas grandininiu pjūklu ir patrauktas.

Šilutėje, prie Lietuvininkų gatvės 23, medis nuvirto ant automobilio „Peugeot 308“.

„Būtų gerai, kad gyventojai nestatytų automobilių po medžiais, nes jie gali nuvirsti ne tik dėl vėjo, bet ir šlapio sniego“, – sakė L. Valauskienė.

Panevėžio ir Tauragės apskrityse nuvirtusius medžius ugniagesiai šalino po 7 kartus, Kauno apskrityje – 6 kartus, Marijampolės apskrityje – 5, Klaipėdos – 3, Alytaus apskrityje 1 – kartą.