Seimo narys siūlo neįleisti į Lietuvą garsaus rusų reperio
Kon­ser­va­to­rių frak­ci­jos at­sto­vas Lau­ry­nas Kas­čiū­nas krei­pė­si į Už­sie­nio rei­ka­lų mi­nis­te­ri­ją dėl dai­ni­nin­ko Ti­mu­ro Ju­nu­so­vo (Ti­ma­ti) įtrau­ki­mo į ne­pa­gei­dau­ja­mų as­me­nų są­ra­šą.

„T. Junusovas garsėja itin glaudžiais ryšiais su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. V. Putino gimtadienio proga T. Junusovas sukūrė jį šlovinančią dainą „Geriausias draugas“, – paskelbtame pranešime spaudai sako L. Kasčiūnas.

Jis taip pat pažymi, kad pavasarį T. Junusovas dalyvavo koncerte, skirtame Krymo okupacijos ir prijungimo prie Rusijos metinėmis paminėti, o prieš savaitę jis programa „Karta“ koncertavo Rusijos aneksuotame Kryme.

„Visa tai aiškiai rodo, kad T. Junusovas remia Rusijos vykdomą agresyvią politiką ir Krymo aneksiją. O būtent tai yra vienas iš veiksnių, formuojančių nepageidaujamų asmenų atvykti į Lietuvą sąrašą“, – teigia L. Kasčiūnas.

Rusijos hip hopo bei r'n‘b muzikos atlikėjo Timati koncertas „Pramogų arenoje“ Vilniuje planuojamas lapkritį. Lietuvoje jis koncertuotų nebe pirmą kartą.