Ramūnas Karbauskis užsipuolė prezidentę
Dau­gu­mos Sei­me ly­de­ris Ra­mū­nas Kar­baus­kis nau­ją po­li­ti­nį se­zo­ną pra­dė­jo puo­li­mu prieš pre­zi­den­tę Da­lią Gry­baus­kai­tę. 

Savo „Facebook“ paskyroje Ramūnas Karbauskis paskelbė įrašą, kuriame komentuojamos Prezidentės pastabos „naują politinį sezoną pradėti „viršūnių“ ir „apačių“ tema“.

„Kaip gera Konstitucijos žinovė, Prezidentė turėtų prisiminti 29 jos straipsnį – „Įstatymui, teismui ir kitoms valstybės institucijoms ar pareigūnams visi asmenys lygūs“. Tačiau Prezidentei atrodo, kad Lietuvoje yra „viršūnės“ ir „apačios“. Jai priimtina nuomonė, kad „apačios“ neva turi paklusti „viršūnėms“. Tai ji aiškiai pasakė po susitikimo su Seimo Valdyba atsakydama į žurnalistų klausimą, kaip ji vertina mano atsisakymą vakarieniauti su ja, Jos Ekscelencija, ir opozicijos atstovais. Jie juk „viršūnės“, o štai „apačios“ atsisakė!“, – rašo „valstiečių“ lyderis.

Jam šis Prezidentės pasisakymas priminė jau anksčiau girdėtus šalies „elito“ pasisakymus ir bandymus žeminti tuos, kurie yra ne jų aplinkos, o paprasti žmonės, kurie nori tik vieno – būti girdimi.