Raimondas Kuodis: žalieji atakuoja niekuo dėtą žmogų
Į ži­nią, kad Ra­mū­nas Kar­baus­kis ke­ti­na reikš­ti ne­pa­si­ti­kė­ji­mą Lie­tu­vos ban­ko va­do­vu Rai­mon­das Kuo­dis rea­ga­vo par­ašy­da­mas ko­men­ta­rą so­cia­li­nia­me tink­le „Fa­ce­book“. 

Kai „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis pranešė apie ketinimą Seime pareikšti nepasitikėjimą Lietuvos banko (LB) vadovu Vitu Vasiliausku, Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas R. Kuodis neliko abejingas. Savo nuomonę jis pareiškė socialiniame tinkle.

Anot ekonomisto, „žalieji paks-almaksiniai žmogeliukai“ savo hibridinio karo auka pasirinko net ne kokį Krymą, o savos valstybės instituciją – kas yra žymiai baisiau.

„Jiems gi dzin, kad turėjo pareikšt nepasitikėjimą R. Šarkinu ar jo valdyba, kurie ir valdė tyrimo kamisiją įpareigotu tirti laikotarpiu (2008–2010 m.), – parašė jis. – Bet ne, taktiškai pasirinko atakuoti niekuo dėtą žmogų, kuris vadovavo nuo 2011 m., bet kantriai vaikščiojo aiškintis už R.Šarkino laikotarpį. Ir, beje, sutvarkė didžiąją dalį R.Šarkino paliktų bėdų – snorus/ūkius etc. Paks-almaksai, kaip prisimenat (laikinai, iki apkaltos) laimėjo panašiais metodais, kas įkvepia ir dabartinius apgailėtinus kopijuotojus.“

R. Kuodis siūlė, kad rinkėjai rinktųsi atsakingai. „Ši ašarų paklanės „demokratija“ neturi būti manipuliuojama juodųjų polit-technologų su savo „moraliniais de*ilais“ (geras Stasio Jakeliūno naudojamas terminas)“, – teigė jis.

Ekonomistas rekomendavo atkreipti atskirą dėmesį į laiką, kada visa tai daroma.