Premjeras: „Palinkėčiau, kad ji nekreiptų dėmesio į tuos niekšingus žmones, niekšus“
Prem­je­ras Sau­lius Skver­ne­lis niek­šais pa­va­di­no žmo­nes, pa­si­pik­ti­nu­sius, kad po­pie­žiui Pra­nciš­kui pa­si­tik­ti bu­vo pa­si­rink­ta tam­saus gy­mio mer­gai­tė.

„Kai tokie išsireiškimai taikomi prieš vaiką, tai yra apgailėtina“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė premjeras, komentuodamas socialiniuose tinkluose užvirusią diskusiją, ar tamsiaodė mergaitė tautiniais rūbais galėjo reprezentuoti Lietuvą.

„Jei ji (mergaitė – BNS) girdi, palinkėčiau, kad ji nekreiptų dėmesio į tuos niekšingus žmones, niekšus, kitaip nepavadinčiau, džiaugtųsi mokslais, bendramoksliais, draugais, ir turės visam gyvenimui įspūdį, kaip pasitiko popiežių ir atstovavo Lietuvai“, – kalbėjo S.Skvernelis.

„O visi kiti... Aš tokius žmones, man jie nebe žmonės yra. (...) Aš manau, kad jie yra mažiausiai lietuviai, tokie žmonės“, – emocingai reagavo premjeras.

Socialiniuose tinkluose savaitgalį kilo diskusija, ar derėjo popiežiui pasitikti pasirinkti tamsiaodę mergaitę. Organizatorių teigimu, katalikiškoje mokykloje besimokanti lietuvės ir užsieniečio dukra buvo pasirinkta, nes laisvai kalba itališkai.