Premjerą vėl traukia į vakarų Lietuvą
Prem­je­ras Sau­lius Skver­ne­lis penk­ta­die­nį iš­vyks­ta į va­ka­rų Lie­tu­vą. Vieš­na­gės re­gio­nuo­se me­tu mi­nis­tras pir­mi­nin­kas ap­lan­kys Skuo­dą, Kre­tin­gą ir Gargž­dus.

„Tradicinis vizitas po regionus, ką premjeras daro nuo pat savo kadencijos pradžios. Paprastai tų vizitų metu kalbamasi su vietos bendruomene, savivaldos vadovais ir vykstama į vieną ar kelias įmones. Tai padeda iš arčiau susipažinti su vietinėmis problemomis“, – BNS sakė premjero atstovas Tomas Beržinskas.

S. Skvernelis penktadienį susitiks su Skuodo, Kretingos ir Klaipėdos rajonų savivaldybių atstovais, lankysis naujoje Kretingos viešojoje bibliotekoje, taip pat užsuks į Gargždų kultūros centrą, apsilankys bendrovėje „MARS Lietuva“ Gargžduose, bendrovėje „Terekas“ Kretingoje ir kitur.

T. Beržinskas teigė, kad tai bus antrasis šiemet S. Skvernelio vizitas regionuose.

Sausį premjeras lankėsi Tauragėje, Šilutėje ir Rusnėje. Per pastarąją viešnagę S. Skvernelis paskelbė dalyvausiantis šiemet vyksiančiuose šalies prezidento rinkimuose.

Pernai premjeras aplankė Klaipėdos rajoną, Pagėgius, Visaginą, Elektrėnus, Kaišiadoris, Pasvalio rajoną ir kitas šalies vietoves. 2017 metais jis 20 kartų keliavo po visą šalį.