Internautai leipsta juokais: Aurelijui Verygai pasiūlė klizmą
So­cia­li­niuo­se tink­luo­se žai­bo grei­čiu plin­ta vaiz­do įra­šai, ku­riuo­se Svei­ka­tos ap­sau­gos mi­nis­tras ne­va lan­ko­si pas gy­dy­to­ją, vė­liau at­si­gu­lu­sią prieš jį ant sta­lo. In­ter­nau­tai Au­re­li­jui Ve­ry­gai ne­gai­li kri­ti­kos strė­lių už to­kį pa­si­ro­dy­mą.

Šį rytą apžvalgininkė Indrė Makaraitytė socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino trim trumpais vaizdo įrašais, kuriuose užfiksuoti kadrai iš pramoginės laidos „KK2“. „Ką galvoju? O ką čia galvoti? Drugeliai, pilvukas, klizmos...“ – taip apžvalgininkė pakomentavo laidos ištraukas.

Jose – Aurelijus Veryga neva lankosi pas gydytoją ir skundžiasi skaudančiu pilvuku ir tuo, kad ministerijoje prieš naujus metus niekas nepadarys masažo pilvukui. Gydytoją vaidinanti aktorė svarsto, kas gi ministrui labiau tiktų – klizma ar lašelinė bei apsitempusi tinklinėmis pėdkelnėmis galų gale dainuoja atsigulusi ant stalo.

„Mieli politikai. Informacinėje erdvėje yra visokio pobūdžio turinio, kuris skirtas skirtingoms tikslinėms auditorijoms. Vienas turinys yra rimtas, yra analitikos, yra diskusijų, yra pramogų. Ir visi randa savo vietą, ar tai būtų KK2, ar žinios, ar dar kas.

Suprantu jūsų norą eiti visur, net ir poreikį suprantu– būtina kalbėtis su visomis tikslinėmis auditorijomis. Bet kaip jūs atrodysite vienoje ar kitoje laidoje, portale ar laikraštyje, priklauso tik nuo jūsų pačių. Laida, kamera nekalta, kad atrodot kvailai.

Tad būkit žmonės, jei einat į pramoginę laidą, bent jau galėkit sukurti turinį, kuris bus kokybiškas. Jei negalit, nemokat, neikit“, – ministro pasirodymą socialiniuose tinkluose pakomentavo viešųjų ryšių specialistas Arijus Katauskas.

Politikai dažnai pasirodo pramoginio turinio laidose bei programose – dainų ar šokių konkursuose, politinės satyros televizijos programose.