Gitanas Nausėda savo sprendimą (ne)siekti prezidento posto praneš rytoj
Vie­nas po­pu­lia­riau­sių ga­li­mų kan­di­da­tų į pre­zi­den­tus Gi­ta­nas Nau­sė­da apie sa­vo spren­di­mą siek­ti ar ne­siek­ti ša­lies va­do­vo pos­to pra­neš pir­ma­die­nį. 

„Mieli draugai ir sekėjai, rytoj paskelbsiu savo sprendimą dėl dalyvavimo kitąmet vyksiančiuose šalies prezidento rinkimuose. Susitikime pirmadienį, rugsėjo 17 dieną, 11 val., Saulėtekio slėnyje, prie Gyvybės mokslų centro, Saulėtekio al. 7, Vilnius“, – savo „Facebook“ paskyroje pranešė buvęs bankininkas.

„Sprendimas bus pirmadienį paskelbtas, kad balotiruosiuos“, – LRT TELEVIZIJAI sakė jis.

Rugsėjo 17 d., pirmadienį, 11 val. Biržų pilyje (J. Radvilos g. 3, Bibliotekos salėje) vyksiančioje spaudos konferencijoje A. Juozaitis paaiškins savo apsisprendimo motyvus. A. Juozaičiui klausimus galima bus užduoti ne tik atvykus į Biržus, bet ir Vilniuje, Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Valstybingumo erdvėje nuo 11 iki 12 val. vyksiančioje tiesioginėje vaizdo konferencijoje, teigiama žiniasklaidai išplatintame pranešime.

„Žiū, formuojasi naujas santūriai pompastiškas žanras Lietuvos politikoje – „Paskelbimas apie apsisprendimo kandidatuoti būvimą“. Vygaudas Ušackas prie Laisvės kario, Arvydas Juozaitis Biržų pilyje, Gitanas Nausėda kur tai prie studentų bendrabučių Saulėtekyje. Kažkaip net gaila Aušra Maldeikienė ir Naglis Puteikis, kad taip paprastai pasakė, ai, sudalyvausiu. Na, gal Ingrida Šimonytė pavažiuos iki Nuslių“, – taip G.Nausėdos paskelbtą informaciją savo „Facebook“ paskyroje komentavo laidų kūrėjas Haroldas Mackevičius.

Šią savaitę delfi.lt paskelbta, kad gyventojų apklausų lyderis tarp svarstomų kandidatų į prezidentus išlieka ekonomistas Gitanas Nausėda – už jį balsuotų 19,7 proc. žmonių. Kauno merą Visvaldą Matijošaitį palaikytų 14,4 proc. respondentų. Už premjerą Saulių Skvernelį balsuotų 10,7 proc. žmonių. Ketvirtadienį skelbiamoje apklausoje V. Ušackas užėmė ketvirtą vietą, o penktą – konservatorių atstovė Seime Ingrida Šimonytė. 13,9 proc. apklaustųjų nurodė nežinantys, už ką balsuotų, arba nedalyvausiantys rinkimuose.