Gabrielius Landsbergis: su ministrais kartu turi trauktis ir premjeras
Kar­tu su be­si­trau­kian­čiais trims mi­nis­trais iš par­ei­gų tu­ri trauk­tis ir prem­je­ras Sau­lius Skver­ne­lis, par­eiš­kė opo­zi­ci­nių kon­ser­va­to­rių ly­de­ris Gab­rie­lius Lands­ber­gis.

„Premjeras pripažino, kad Vyriausybė – didelė, esminė dalis ministrų – nesusitvarkė su pareigomis. Tai man kyla esminis klausimas, ar apskritai neverta pripažinti, kad šita Vyriausybė in corpore nesusitvarkė ir, ar neverta premjerui tiesiog atsistatydinti pačiam – prisiimti atsakomybę už visas vykdančias ir vykdomas reformas“, – BNS sakė G. Landsbergis.

Pasak jo, Vyriausybę ištikusi rimta krizė, kritikos neatlaiko ir kitų sričių – socialinės apsaugos ir sveikatos apsaugos ministrai.

„Aš manau, kad Vyriausybė yra gilioje krizėje, todėl, kad šalia tų trijų ministrų yra dar ir ministras Linas Kukuraitis, kuris, turbūt mažai kam kyla klausimų, kaip kokybiškai buvo įgyvendinta vaiko teisių pertvarka, šalia jo yra ministras Aurelijus Veryga su uždaromomis ligoninėmis regionuose. Aš manau, kad šita Vyriausybė jau savo atgyveno“, – BNS teigė G. Landsbergis.