Antanas Guoga: mano, kaip politiko, gyvenimas baigiasi
Eu­ro­par­la­men­ta­ras An­ta­nas Guo­ga tvir­ti­na ne­da­ly­vau­sian­tis jo­kiuo­se rin­ki­muo­se su val­dan­čią­ją Lie­tu­vos vals­tie­čių ir ža­lių­jų są­jun­ga (LVŽS).  

„Aš su „valstiečių“ sąjunga nedalyvausiu jokiuose rinkimuose. Aš manu, kad mano, kaip politiko, gyvenimas baigiasi“, – penktadienį žurnalistams sakė A. Guoga.

A. Guoga akcentavo Europos Parlamente diskutavęs apie socialines problemas, Rusijos agresiją, tad savo darbą esą nuveikė.

„Manau, kad savo darbą atlikau gerai. Politikoje reikia rotacijos, reikia kitiems jauniems žmonėms su proveržiu, su žiniomis, su patirtimi veikti ir dirbti Lietuvos labui“

„Manau, kad savo darbą atlikau gerai. Politikoje reikia rotacijos, reikia kitiems jauniems žmonėms su proveržiu, su žiniomis, su patirtimi veikti ir dirbti Lietuvos labui“, – komentavo europarlamentaras.

Jis tvirtino, kad absoliučiai neatsisako galimybės dalyvauti bet kokiuose rinkimuose, tačiau, pasak A. Guogos, tam turėtų susiklostyti tinkamos aplinkybės.

LRT.lt primena, kad A. Guoga 2016 m. gegužę tapo laikinuoju Liberalų sąjūdžio vadovu, kai iš šių pareigų po korupcijos skandalo pasitraukė Eligijus Masiulis. Tačiau politikas partijai vadovavo tik penkias dienas. Iš partijos pirmininko pareigų A. Guoga pasitraukė po savo pareiškimų apie kitų liberalų galimas nusikalstamas veikas.