Alytaus vicemeras Tautvydas Tamulevičius paskirtas vidaus reikalų viceministru
Vi­daus rei­ka­lų vi­ce­mi­nis­tru pir­ma­die­nį pa­skir­tas Taut­vy­das Ta­mu­le­vi­čius, iki šiol ėjęs Aly­taus vi­ce­me­ro par­ei­gas.

Jis kuruos regioninės politikos įgyvendinimą, pranešė Vidaus reikalų ministerija.

„Su T. Tamulevičiumi esame ne kartą susidūrę įvairiuose forumuose, diskutavę apie regioninę politiką. Tai vienas aktyviausių savivaldos politikų. Tikiuosi, kad jaunatviškas ryžtas ir politinė patirtis regione padės naujajam viceministrui sėkmingai rūpintis pavesta sritimi. Iššūkių regioninėje politikoje tikrai netrūksta“, – pranešime cituojamas vidaus reikalų ministras eimutis Misiūnas.

Pasak jo, pirmieji viceministrui iškelti uždaviniai yra prižiūrėti ir koreguoti regioninės plėtros departamento pertvarką, Baltosios knygos veiksmų plano rengimo užbaigimą.

„Lietuvai reikia siekti subalansuotos, pasitikėjimu pagrįstos regioninės politikos. Džiaugiuosi galimybe prie to prisidėti. Kaip žmogus iš regioninės savivaldybės, tikiu, kad mano patirtis bus naudinga stiprinant savivaldą“, – kalbėjo naujasis viceministras.

Nuo 2015-ųjų T. Tamulevičius ėjo Alytaus vicemero pareigas, atstovaudamas mero Vytauto Grigaravičiaus visuomeniniam komitetui, buvo atsakingas už biudžetą ir finansus, plėtros strategiją ir planavimą, investicinius projektus ir kitas sritis. Paskirtasis viceministras prieš tai yra dirbęs „Investuok Lietuvoje“ projektų vadovu.

T. Tamulevičius yra įgijęs du bakalauro laipsnius.