4 būdai paimti valdžią – neva slaptas konservatorių planas
Por­ta­las del­fi.lt pa­vie­ši­no ne­va kon­ser­va­to­riams (TS-LKD) su­kur­tą pla­ną, kaip pe­rim­ti val­džią į sa­vo ran­kas. Pa­sak del­fi.lt,  do­ku­men­tas va­di­na­si “Re­ko­men­duo­ja­mi Tė­vy­nės są­jun­gos – Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mo­kra­tų po­li­ti­nės ir rin­ki­mi­nės stra­te­gi­jos met­me­nys“ ir ja­me iš­kel­tas  tiks­las lai­mė­ti vi­sus ar­ti­miau­sius rin­ki­mus.  

T.y. laimėti rugsėjo 16-osios pakartotinius Seimo nario rinkimus Šakiuose, kitų metų savivaldos bei Europos Parlamento rinkimus ir kad TS-LKD remiamas kandidatas laimėtų prezidento rinkimus ir, žinoma, pirmoji vieta Seimo rinkimuose 2020-aisiais.

Arvydas Anušauskas: „Kažkas žurnalistę išdūrė ir ne tą planą pakišo :) Va taip ir gyvenam...“

Dokumente esą siūlomos keturios strateginės komunikacinės priemonės tikslams pasiekti:

1. Vidutinio intensyvumo reklaminė kampanija:

Ji turėtų prasidėti nuo šių metų lapkričio. Kampanija turėtų pristatyti TS-LKD viziją ir pasiūlymus Lietuvai – „Ką TS-LKD vyriausybė darytų geriau nei „valstiečių“?“

2. Partizaninio marketingo kampanija:

Pasak delfi.lt, siūloma vykdyti partizaninio marketingo kampaniją „#StabdauNesąžiningumą“, kuri rodytų dabartinės valdžios ir jos lyderių neva neskaidrumą ir polinkį korupcijai. Ji galėtų prasidėti nuo rugsėjo vidurio ir keltų klausimus dėl esą neskaidraus premjero Sauliaus Skvernelio asmeninio namo įsirengimo aplinkybių, Ramūno Karbauskio „oligarchinės įtakos“ naudojantis „Agrokoncerno“ įmonės suteikiamais įrankiais, žemių, trąšų, deklaravimo istorijų priminimas, Artūro Skardžiaus apkaltos verti epizodai.

3. Regioninė kampanija:

„Valstiečių“ laimėtose vienmandatėse apygardose siūloma per vietos žiniasklaidą ir socialinius tinklus vykdyti regioninę kampaniją „Kam dirba tavo seimūnas?“, siekiant parodyti, kad išrinkti „valstiečiai“ neatstovauja savo krašto žmonėms.

4. Pulti per tarptautines institucijas:

Delfi.lt taip pat rašo, kad siekiant „sustabdyti R. Karbauskio bandymus paveikti nepriklausomą žiniasklaidą bei Vyriausiąją rinkimų komisiją“, rekomenduojama kreiptis į Venecijos komisiją ir Europos Komisiją dėl demokratinės padėties Lietuvoje. Tokią iniciatyvą esą galėtų paremti 50 tūkst. parašų turinti peticija internete.

Be to, delfi.lt pažymi, kad „konservatoriams siūloma siekiant pergalės artėjančiuose rinkimuose kaip juodąjį arkliuką išnaudoti Antaną Guogą, megzti ryšius su Naglio Puteikio ir Kristipo Krivicko partija ir neviešai remti Remigijų Šimašių ir Aušrinę Armonaitę.“

Tiesa, delfi.lt nepateikė oficialaus konservatorių patvirtinimo, kad dokumentas tikras. O vienas jų atstovų Seime Arvydas Anušauskas taip savo „Facebook“ paskyroje pakomentavo šią informaciją: „Kažkas žurnalistę išdūrė ir ne tą planą pakišo :) Va taip ir gyvenam... Kažkieno siūlymus (silpnučius, studentiškus, netraukiančius net iki taktinių) supainioti su tikru planu? Nu visai.. Kažkada, prieš 7 metus vienos viešųjų ryšių kompanijos atstovas man pasakė – norint, kad už jus apskritai kas nors balsuotų, jums reikia visiškai pakeisti savo įvaizdį – ir baikit jūs su ta istorija! Už pasiūlymus padėkojau, o reikėjo nutekinti :)“