Visvaldas Matijošaitis vėl dalyvaus Kauno mero rinkimuose
Kau­no me­ras Vis­val­das Ma­ti­jo­šai­tis pri­si­pa­žįs­ta da­ly­vau­sian­tis sa­vi­val­dos rin­ki­muo­se ir siek­sian­tis dar vie­ną ka­den­ci­ją bū­ti me­ru. Apie ke­ti­ni­mus pre­ten­duo­ti į ša­lies va­do­vus kal­ba mįs­lin­go­mis užuo­mi­no­mis. 

„Pirmoje vietoje yra artėjantys Kauno miesto mero rinkimai, aš turiu miestiečiams tikrai daug įsipareigojimų ir daug nepabaigtų darbų,“ – per laidoje „DELFI Dėmesio centre“ teigė V. Matijošaitis.

Paklaustas, ar mero rinkimuose dalyvaus, jis atsakė, kad „be abejo“, o apie galimybę kurti nacionalinę partiją ir dalyvauti prezidento rinkimuose, tvirtino negalvojantis: „Jei pasakysiu taip, reiškia bus taip, jei sakau, kad kol kas negalvoju, tai reiškia, kad negalvoju. Gyvenimas parodys“.

V. Matijošaitis neatsakė, ar svarstė, ką rems prezidento rinkimuose, jei pats nedalyvaus. „Pirmiausia reikia pažiūrėti, kas bus tie vyrai, kurie ryšis eiti, ir ar jie verti. Tada ir remsime. Arba patys eisime“, – teigė meras.

V. Matijošaitis taip pat neatsakė, ar, jei premjeras Saulius Skvernelis kandidatuotų prezidento rinkimuose, ši kandidatūra būtų jo pirmas pasirinkimas dėl parėmimo: „Mes apsitarsime“.

BNS primena, kad savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai vyks 2019 metų vasarį-kovą, o prezidento rinkimai – gegužę.