Viačeslavas Titovas ir toliau juodina Vanagą
Pra­ėju­sią sa­vai­tę kal­bė­da­mas TV lai­do­je, V. Ti­to­vas vėl kar­to­jo kal­ti­ni­mus, kad A. Ra­ma­naus­kas-Va­na­gas yra at­sa­kin­gas už aš­tuo­nių tūks­tan­čių tai­kių gy­ven­to­jų – su­au­gu­sių bei vai­kų – žū­tis.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas lapkričio pabaigoje paskelbė, kad Lietuvos rusų sąjungos atstovas V. Titovas sulaužė priesaiką, kai apkaltino partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą nekaltų civilių žudymu.

Politikas į Klaipėdos miesto tarybą buvo išrinktas pagal Rusų sąjungos sąrašą.

Neseniai jis pareiškė, kad šiuo metu dėmesį skiria artėjantiems savivaldybių tarybų ir merų rinkimams, kuriuose dalyvaus su visuomeniniu rinkimų komitetu „Titov ir teisingumas“ ir sieks uostamiesčio mero posto, kadangi pats sako jaučiantis klaipėdiečių palaikymą.

„Aš turiu didelį klaipėdiečių palaikymą, mane palaikantys žmonės irgi nesutinka su teismo sprendimu, kad pažeidžiau savo priesaiką“, – teigė V. Titovas. Klaipėdos tarybos nario mandato atsisakęs Viačeslavas Titovas ir toliau šmeižia Lietuvą. Gruodžio 6 d. Rusijos televizijos NTV Mir laidoje „Mesto vstreči“ jis piktinosi teismo sprendimu ir vėl juodino Lietuvos partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą.

Laidos įrašą galima pamatyti čia