Trumpa liūtis vėl trikdė eismą Vilniuje
Vil­niu­je pir­ma­die­nį po trum­pos liū­ties Nau­gar­du­ko gat­vės at­kar­pa ties Tūks­tant­me­čio gat­ve ta­po ne­pra­va­žiuo­ja­ma.

Kaip BNS teigė Vilniaus savivaldybės įmonės „Grinda“ atstovė Dovilė Lisauskaitė, popietę pranešta apie kelis užsikimšusias nuotekų angas Vilkpėdės seniūnijoje.

Socialinių tinklų vartotojai dalinosi vaizdo įrašais, kuriuose matyti, kaip Naugarduko gatvėje, po Tūkstantmečio gatvės viaduku susikaupė vanduo, čia pravažiuoja tik sunkiasvoriai automobiliai.

Įvykio vietoje dirba „Grindos“ atstovai.

Vilniuje pirmadienio popietę trenkęs žaibas uždegė negyvenamąjį namą, ugniagesiai gavo keletą pranešimų dėl nuvirtusių medžių.

Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos (PAGD) atstovė spaudai Vida Šmigelskienė, 13.23 val. gautas pranešimas, jog Zujūnų seniūnijoje, Gineitiškių kaime, Girijos g. į negyvenamą namą trenkė žaibas, pastatas užsidegė.

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai ėmėsi veiksmų, kad ugnis neišplistų į gretimą pastatą, netrukus gaisrą užgesino .

Panašių metu, gretimame Zujūnų seniūnijos Geležių kaime užsidegė ir ūkinis pastatas, jis užgesintas. Ugniagesiai aiškinasi, ar gaisrą taip pat galėjo sukelti žaibas.

Apie nukentėjusius žmones nepranešama.

Taip pat pranešta, kad Antakalnio g. 76, ties Antakalnio poliklinika šalia spaudos kiosko nuvirto medis. Tvarkymo darbų imsis savivaldybės įmonė „Grinda“.

Ugniagesiams šiandien taip pat teko skubėti į Eišiškių-Metalo gatvių sankryžą, kur susidūrė trys automobiliai – gautas pranešimas, kad vienas jų dega, tačiau nuvykus gaisro nebuvo.