Prieš pat šventes Marijampolę nudžiugino dar viena parduotuvė
Šian­dien du­ris at­vė­rė dar vie­na pre­ky­bos tink­lo „Lidl“ par­duo­tu­vė.

Ją statydamas prekybos tinklas glaudžiai bendradarbiavo su vietos savivaldybe. To rezultatas – sutvarkyta vieša infrastruktūra bei viešam naudojimui įrengta automobilių stovėjimo zona. Be to, „Lidl“ prisideda prie žiedinės sankryžos, vietoj dabar esančios laikinosios, suprojektavimo ir įrengimo, rašoma pranešime spaudai.

„Tai, kad prekybos tinklas „Lidl“ atidaro jau antrąją parduotuvę Marijampolėje, rodo didelį mūsų miesto potencialą. Šis žingsnis turi įtakos ir konkurencijos augimui, o tik tai gali daryti poveikį prekių kainoms. Duris atvėrusi naujoji parduotuvė sukūrė ir naujų darbo vietų marijampoliečiams. Žinant, kad šis prekybos tinklas yra vienas geriausiai vertinamų darbdavių Lietuvoje, tikime, kad darbuotojams bus sudarytos geros darbo sąlygos“, – sako Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė.

Be šios, Palangos g. 22, Marijampolėje veikia dar viena „Lidl“ parduotuvė, įsikūrusi Žemaitės g. 22. Šiuo metu Lietuvoje veikia 42 „Lidl“ parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose ir Visagine. Bendrovė aktyviai tęsia plėtrą.