Policija sulaikė „alfa vyrą“ Airiną Arutiunianą
Fo­tog­ra­fu ap­si­me­tęs ir fo­to­mo­de­lio kar­je­rą ža­dė­jęs vy­ras įta­ria­mas aps­vai­gin­da­vęs mer­gi­nas ir jas prie­var­tau­da­vęs, tre­čia­die­nį pra­ne­šė sos­ti­nės po­li­ci­ja.

Vilniaus policija įtariamąjį identifikuoja kaip 1989 metais gimusį A. Arutiunianą.

Policijos atstovas BNS sakė, kad negali paneigti žiniasklaidos pranešimų, kad sulaikytasis – „alfa vyru“ save vadinantis Airinas Arutiunianas, prisistatinėdavęs fotografu Dovydu.

Feisbuko nuotrauka

Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl išžaginimo, nustatė, kad fotografu Dovydu prisistatantis asmuo internete ieškojo merginų, norinčių tapti fotomodeliais.

Pažadėjęs tarptautinę modelio karjerą, jis sutardavo dėl fotosesijos, atsivedavo merginą į butą Vilniuje, fotografuodavo, o vėliau, galbūt apsvaiginęs nenustatytais preparatais ir pasinaudodamas bejėgiška būkle, lytiškai santykiaudavo prieš nukentėjusiosios valią.

Bute atlikus kratą aptikta paslėptų vaizdo kamerų. Policijos duomenimis, fotosesijų nuotraukos ir paslėptomis kameromis padaryti vaizdo įrašai galbūt buvo naudojami nusikalstamiems tikslams.

Minėtasis „fotografas“ nustatytas ir sulaikytas.

Turima duomenų, kad panašiomis aplinkybėmis nukentėjusių merginų gali būti daugiau nei šiuo metu žinoma policijai.

Pareigūnai prašo atsiliepti asmenis, nukentėjusius panašiomis aplinkybėmis ir nesikreipusius į teisėsaugą ar žinančius nukentėjusių moterų bei merginų.