Policija nustatė įtariamojo pilietybę
Šian­dien Vil­niaus apskr. vy­riau­sia­sis po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tas iš­pla­ti­no pra­ne­ši­mą ži­niask­lai­dai, ku­riuo pra­šė vi­suo­me­nės pa­gal­bos nu­sta­tant va­kar pa­da­ry­tu plė­ši­mu ir žmo­nių su­ža­lo­ji­mu Vil­niu­je, Jo­na­žo­lių g., įta­ria­mo as­mens ta­pa­ty­bę. Dė­ko­ja­me vi­suo­me­nei už pa­gal­bą ir bend­ra­dar­bia­vi­mą – įta­ria­mo­jo R. K., gim. 1968 m., as­mens ta­pa­ty­bė jau yra nu­sta­ty­ta; iki­teis­mi­nis ty­ri­mas yra tę­sia­mas.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ajame skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d.).

Balandžio 14 d. apie 21 val. 45 min. Vilniuje, Jonažolių g., nenustatytas asmuo, panaudodamas peilį, pasikėsino apiplėšti parduotuvę. Peiliu sužaloti keturi parduotuvės darbuotojai, padarytas nuostolis tikslinamas. Įtariamasis sulaikytas, tačiau asmenybė nenustatyta.

Sostinės kriminalistai prašo visuomenės pagalbos – asmenis, atpažinusius plėšimu įtariamą vyrą, susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnais tel. (8 5) 271 6188 arba paskambinti bendruoju pagalbos tel. 112.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Tomas Čepelionis.

VPK nuotr.

Policijos departamento atstovas vakar Ramūnas Matonis BNS pranešė, kad vyriškis parduotuvėje norėjo pagrobti pinigus, nes pamatė, kaip su jais, išimtais iš kasos, parduotuvės darbuotoja ėjo į kitas patalpas.

„Į parduotuvę užėjo vyriškis. Pamatė, kad darbuotoja nuėjo į tarnybines patalpas su pinigais. Jis nuėjo paskui tą darbuotoją, įvyko konfliktas su darbuotoja ir apsaugininku. Konflikto metu ir sužalojo keturis žmones“, – BNS pasakojo R. Matonis.

Pasak jo, trims žmonėms sužalojimai paviršiniai, o ketvirtam – šiek tiek sunkesni.

„Pavojaus gyvybei nėra“, – reziumavo jis.