Po gaisro – ukrainiečio lavonas su durtinėmis žaizdomis
Tre­čia­die­nio va­ka­rą Kau­ne vie­nas ukrai­nie­tis nu­dur­tas, dar du su­ža­lo­ti pei­liu, pra­ne­šė Po­li­ci­jos de­par­ta­men­tas. Po­li­ci­ja ieš­ko 1976 ir 1985 me­tais gi­mu­sių įta­ria­mų­jų jų tau­tie­čių.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, 22.44 val. gautas vyro pranešimas, kad dega butas Birželio 23-iosios gatvėje esančiame name, jo viduje yra žmogus ir negali išeiti.

Atvykus ugniagesiams, pro dviejų kambarių buto trečiajame aušte duris rūko dūmai. Patekus į vidų, išnešti du Ukrainos piliečiai: 1989 metais gimusiam B. N. medikai konstatavo mirtį, 1994 metais gimęs G. H. su gyvybės požymiais išvežtas į gydymo įstaigą.

Užgesinus gaisrą pagalbos kreipėsi iš degusio buto per langą iškritęs dar vienas Ukrainos pilietis A. V., gimęs 1998 metais, jis medikų taip pat išvežtas į gydymo įstaigą.

Nustatyta, kad iš gaisro išgelbėti ukrainiečiai buvo sužaloti peiliu.

Bute buvo du gaisro židiniai: kambaryje degė lova, taip pat tarp kambario bei koridoriaus degė linoleumas ir durys.

Įvykio aplinkybes tiria policijos pareigūnai, jie pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo. Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.