Pasitraukęs Kauno vicemeras į politiką grįžti neplanuoja
Bu­vęs Kau­no vi­ce­me­ras Po­vi­las Ma­čiu­lis, dėl par­amos Vy­gau­dui Ušac­kui pre­zi­den­to rin­ki­muo­se pa­li­kęs dar­bą sa­vi­val­dy­bė­je ir „Vie­nin­go Kau­no“ or­ga­ni­za­ci­ją, į po­li­ti­ką grįž­ti ne­pla­nuo­ja ir ža­da su­si­telk­ti į vers­lą.

„Ketinu susikoncentruoti į verslą. Esu keleto įmonių akcininkas, taip pat turiu idėjų naujiems projektams. O svarbiausia – galėsiu pasidžiaugti galimybe skirti daugiau laiko šeimai“, – BNS sakė P. Mačiulis.

Jis sakė taip pat neplanuojantis dalyvauti ateinančiuose savivaldos rinkimuose.

P. Mačiulis dar neturėjo progos pasikalbėti su V. Ušacku po to, kai šis sekmadienį pralaimėjo pirminius Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos rinkimus Ingridai Šimonytei.

„Jeigu atvirai, dar nespėjome su juo ir komanda išsamiai aptarti rezultatų ir pasipasakoti apie ateities planus. Akivaizdu, jog Vygaudui pasitraukus iš tolimesnės rinkimų kovos šis mano gyvenimo etapas yra baigtas“, – sakė P. Mačiulis.

Jis sakė nesigailintis sprendimo palikti Kauno politiką dėl paramos V. Ušackui, tik apgailestavo, kad „Lietuva neteko unikalios galimybės turėti tikrą lyderį tarptautinių santykių kontekste“.

P. Mačiulis Kauno mero pavaduotoju trumpai dirbo 2011 metais, o vėliau į šias pareigas grįžo po sėkmingų „Vieningam Kaunui“ rinkimų 2015 metais.

Jis yra privačios mokyklos „Erudito licėjus“ bei dar kelių bendrovių akcininkas.