Medžiojo bebrus, pataikė į vaiką
 Pa­kruo­jo ra­jo­ne glo­bos na­muo­se bu­vu­sį 11-me­tį su­ža­lo­jo iš lau­ko at­skrie­ju­si me­džio­to­jų kul­ka, skel­bia po­li­ci­ja.

Pirmadienio vakarą, apie 22.40 val., vaikas buvo pristatytas ir dėl šautinės žaizdos nugaroje paguldytas į Šiaulių ligoninę.

Nukentėjusysis paaiškino, kad tą pačią dieną, apie 21 val. Pakruojo rajone, Pamūšio kaime, globos namuose, sėdint kambaryje, pajuto skausmą nugaroje.

Kaip skelbia policija, mažametis buvo sužalotas iš lauko atskriejusios ir perskrodusios namo sieną, stalą bei kėdę, ant kurios sėdėjo, kulkos.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sveikatos sutrikdymo.

„Vaikas sėdėjo palėpėje įrengtose patalpose ir dirbo kompiuteriu. Staiga auklėtoja išgirdo šūksmą ir pamatė, kad kraujuoja vaiko nugara. Atvažiavę medikai nukentėjusįjį išsivežė. Mes nemanome, kad tai buvo tyčinis šūvis į vaiką, ko gero atsitiktinė kulka“,– BNS sakė Šiaulių apskrities policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

11-metis gydomas ligoninės Intensyvios terapijos skyriuje.

Pastebėję kilusį didžiulį šurmulį, antradienio rytą į policijos komisariatą atėjo du vietiniai gyventojai.

30-ties ir 46 metų vyrai prisipažino, kad yra medžiotojai ir naktį medžiojo bebrus.

Deja, vienas į bebrą paleistas šūvis pataikė į globos namų sieną ir sužalojo berniuką.

Pirminiais duomenimis, buvo pažeistos medžioklės taisyklės – vyrai medžiojo per arti gyvenamųjų namų.

Policija skelbia, kad ikiteisminio tyrimo metu specialistai atliks balistinius tyrimus, Jų metu bus nustatyta, iš kurio medžiotojo ginklo buvo paleista kulka.