Medikai: savaitgalis nebuvo išskirtinis
Vil­niaus me­di­kai sa­ko, kad per Ka­lė­dų šven­čių die­nas sos­ti­nė­je kiek pa­dau­gė­jo įvai­rių trau­mų ir me­di­kų iš­kvie­ti­mų, ta­čiau, pa­sak jų, šios šven­tės ne­išs­ki­ria iš ki­tų šven­ti­nių ar sa­vait­ga­lio die­nų. 

Vilniaus greitosios pagalbos stoties budinti gydytoja Liudmila Šafranovič BNS sakė, jog iškvietimų daugiau nei paprastai, nes nedirba poliklinikos, todėl žmonės dažniau kviečia greitosios pagalbos medikus. Anot jos, antroji Kalėdų diena nėra išskirtinė, fiksuojamos smulkios avarijos ir traumos.

Vilniaus greitosios pagalbos ligoninės traumatologas, nesutikęs atskleisti pavardės, BNS sakė, jog šios dienos niekuo neišsiskiria iš kitų šventinių dienų.

„Per šventes visą laiką daug pacientų, daug traumų – tiek kojų, tiek rankų lūžiai, įvairios traumos dėl slidumo, dėl buitinių konfliktų, dėl alkoholio, bet nieko kitaip nei anksčiau, ankstesniais savaitgaliais, niekuo neypatinga diena. Skaičius bus nemažas, bet jis bus žinomas tik rytoj (ketvirtadienį – BNS)“, – BNS sakė gydytojas.

Jis pabrėžė, kad tai jau penkta švenčių diena, todėl ji ir nėra išskirtinė.

Abu gydytojai teigė negalintys pasakyti iškvietimų ar traumų statistikos.