Marijampolėje susidūrus automobiliams žuvo trys žmonės
Ma­ri­jam­po­lė­je an­tra­die­nio nak­tį su­si­dū­rus au­to­mo­bi­liams žu­vo trys žmo­nės.

Pranešimas apie avariją Marijampolė, Šermukšnių g. 3 Bendruoju pagalbos telefonu gautas 3 val. 6 minutės. Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai, susidūrus automobiliams „Audi A4“ ir „Volkswagen Golf“, žuvo du pastaruoju automobiliu vykę suaugusieji.

Policijos departamento duomenimis, mirė ir su žuvusiais suaugusiaisiais vykęs 2002-aisiais gimęs nepilnametis.

Pasak naujienų portalo delfi.lt, automobilio „Audi A4“ vairuotojas, gimęs 1990 metais, iš avarijos vietos buvo pabėgęs, bet vėliau buvo surastas laukuose ir dėl sužalojimų nuvežtas į ligoninę.

„Audi A4“ vairuotojui nustatytas lengvas girtumas, BNS patvirtino Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis.

Avarijos metu nukentėjo dar du „Volkswagen“ vykę vaikai – jie buvo prispausti, prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos juos vaduojant. Jie pristatyti medikams.

Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės vadovybė reiškia gilią užuojautą eismo įvykio Marijampolėje metu žuvusiųjų artimiesiems.

„Sausio 1-osios naktį skaudų eismo įvykį galimai sukėlęs asmuo yra Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione (Marijampolė) tarnaujantis profesinės karo tarnybos vyresnysis eilinis (g. 1990 m.), tarnybą pradėjęs 2016 m. Asmuo šiuo metu sulaikytas, eismo įvykį tiria policija“, – rašoma Krašto apsaugos ministerijos išplatintame pranešime.