Keltas „Nida“ pradžiugino rekordine 91 kv. m trispalve
Agen­tū­ra „Fac­tum“ į Lie­tu­vos re­kor­dų kny­gą įtrau­kė ant Smil­ty­nės per­kė­los kel­to „Ni­da“ iš­skleis­tą mil­ži­niš­ką Lie­tu­vos tris­pal­vę.

Rekordų registruotojai patvirtino, kad tai pirmas kartas šalies istorijoje, kai ant laivo yra iškeliama tokio dydžio vėliava.

Tautinė vėliava ant kelto pirmą kartą išskleista šiemet Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. 91,26 m² ploto, 16,9 m ilgio ir 5,4 m pločio trispalvė uždėta ant kelto „Nida“, plaukiojančio tarp Senosios perkėlos (Šiaurinis ragas) ir Smiltynės. Šiuo išskirtiniu projektu Smiltynės perkėla paminėjo prasidedantį antrąjį atkurtos šalies šimtmetį.

Originalus sumanymas neliko nepastebėtas ir besikeliančiųjų. Žmonės vėliavos vaizdais dalijosi socialiniuose tinkluose, o užsienio svečiai ne kartą įmonės darbuotojų teiravosi, kokia proga ji iškelta.

Didžiausia laivo vėliava bus keliama per visas valstybines šventes. Tad nespėjusieji jos pamatyti ir nusifotografuoti tai galės padaryti jau liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.