Kauno vicemeras P. Mačiulis traukiasi iš pareigų
Kau­no vi­ce­me­ras Po­vi­las Ma­čiu­lis trau­kia­si iš par­ei­gų. Jis sa­ko, kad dar­bas sa­vi­val­dy­bė­je ne­su­de­ri­na­mas su par­ama Vy­gau­dui Ušac­kui pre­zi­den­to rin­ki­mų kam­pa­ni­jo­je.

„Aš atsistatydinu iš vicemero pareigų“, – BNS ketvirtadienio popietę sakė P. Mačiulis.

„V. Ušackui buvau pažadėjęs, kad jeigu jis dalyvaus rinkimuose, aš jam padėsiu. Po to, kai jis apsisprendė siekti prezidento posto, mano parama ir pagalba jam sunkiai suderinama su mano darbu savivaldybėje“, – teigė jis.

Jis sakė, kad iš pareigų traukiasi „būdamas visiškai ramus dėl to, kad savivaldybėje dirbanti stipri komanda toliau tęs sėkmingą darbą, leidžiantį Kaunui būti sparčiausiai augančiu Lietuvos miestu“.

Paskutinė jo darbo diena bus rugsėjo 11-oji.

Kauno meras sako, kad vicemeras negali sėdėti ant kelių kėdžių.

„Šios savaitės pradžioje su Povilu kalbėjome, kad pasirinkęs aktyvų dalyvavimą partinio prezidento kampanijoje, tęsti darbo Kaune jis negalės. Žmogus negali sėdėti ant dviejų, trijų arba keturių kėdžių. Todėl tai yra vienintelė galima išeitis iš šitos situacijos. Mano komandoje dirbantys žmonės turi dirbti miestui ir jo žmonėms, o ne kažkam kitam. Ateinantį antradienį per tarybos posėdį šitas klausimas bus išspręstas“, – komentare BNS teigė Kauno meras.

P. Mačiulis Kauno mero pavaduotoju trumpai dirbo 2011 metais, o vėliau į šias pareigas grįžo po sėkmingų rinkimų 2015 metais.