Kauno bendrovėje apsinuodijo keturi žmonės
Tre­čia­die­nio va­ka­rą pra­neš­ta, kad Kau­ne esan­čio­je bend­ro­vė­je blo­gai pa­si­ju­to ke­li žmo­nės, ke­tu­ri jų iš­vež­ti į gy­dy­mo įstai­gą.

Kaip pranešė Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, po 19 valandos vakare gautas pranešimas iš greitosios medicinos pagalbos, kad Pramonės prospekte įsikūrusioje įmonėje tvyro neaiškus kvapas, penki žmonės apsinuodijo.

Atvykę ugniagesiai rado į lauką išėjusius aštuonis darbuotojus, kurie skundėsi įvairiais sveikatos sutrikimais, juos apžiūrinėjo medikai.

Iš gamybos patalpų buvo evakuoti likę keturi darbuotojai: iš viso naktinėje pamainoje dirbo 12 žmonių, sustabdyta gamybos veikla.

Pasak ugniagesių, incidentas įvyko bendrovėje „Korio formulė“, gaminančioje kartono pakuotes, gamybos metu naudojamos lakios medžiagos, tokios kaip dažai, klijai, lakai. Nustatyta, kad patalpos buvo nevėdinamos, šildomos dujomis.

Ugniagesiai nurodo, kad įmonės administracijos ar atsakingų darbuotojų įvykio metu nebuvo, apie incidentą buvo informuotas Kauno miesto savivaldybės civilinės saugos skyrius, buvo atvykę policijos pareigūnai.

Po medikų apžiūros į gydymo įstaigą buvo išvežti 4 darbuotojai – trys moterys ir vyras.