Kaišiadorių rajone dingusio jaunuolio ieškojo ir kariuomenės dronai
Po­li­ci­jai ir ka­riams kol kas ne­pa­vy­ko su­ras­ti maž­daug prieš pu­sę mė­ne­sio Kai­šia­do­rių ra­jo­ne din­gu­sio jau­nuo­lio.

Policija informuoja, kad Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai toliau ieško 20-mečio Mindaugo Andriuškevičiaus. Jis sausio 28 dieną, išėjęs iš pažįstamo, gyvenančio Kaišiadorių rajone, Totoriškių kaime, dingo be žinios.

M. Andriuškevičius galėjo būti matomas einantis keliu Jonava –Žasliai-Kalninai Mijaugonys. Su savimi mobiliojo ryšio telefono neturėjo.

Mindaugas Andriuškevičius sausio 28 dieną, išėjęs iš pažįstamo, gyvenančio Kaišiadorių rajone, Totoriškių kaime, dingo be žinios./ Policijos nuotrauka

Kaip skelbia policija, vykdant jauno vyrą paiešką, atlikti ikiteisminio tyrimo veiksmai, siekiant nustatyti dingusio asmens buvimo vietą, ne kartą pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi, į pagalbą pasitelkti kariškių dronai, pareigūnai kartu su kariais iš Ruklos apieškojo visas galimas vyro buvimo teritorijas, tačiau iki šios dienos vaikinas nerastas.

Vyro požymiai: apie 185 centimetrų ūgio, liekno kūno sudėjimo. Buvo apsirengęs tamsias sportines kelnes, tamsų sportinį megztinį, avėjo salotinės spalvos sportinius batelius. Jaunas vyras turi sveikatos sutrikimų.

Policija prašo atsiliepti asmenis, kurie nuo sausio 28-osios 15 val. iki sausio 29 dienos vyko keliu Jonava-Žasliai-Kloniniai Mijaugonys ir galbūt matė ar pavežė ieškomą jaunuolį.

Visus asmenis, ką nors žinančius apie dingusiojo M. Andriuškevičiaus buvimo vietą, ar galinčius suteikti reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą tel. (8 37) 303 450, (8 346) 67820 arba rašyti el. paštu jurgis.ostromeckas@policija.lt.