Gedimino kalno lankytojams šis nuotykis įsimins ilgam: teko kviestis gelbėtojus
Pir­ma­die­nį ug­nia­ge­siams te­ko vyk­ti į pa­gal­bą Ge­di­mi­no kal­no lan­ky­to­jams, ku­rie bu­vo už­ra­kin­ti pa­si­bai­gus dar­bo va­lan­doms.

Bendrasis pagalbos centras (BPC) pranešė apie 19 val. sulaukęs pranešimo, jog grupė žmonių, tarp jų ir su mažamečiais vaikais, negali išeiti pro užrakintus Gedimino kalno vartus.

Pasak BPC, saugos tarnyba, neįsitikinusi, kad visi kalno lankytojai sėkmingai nusileido ir paliko teritoriją, užrakino beveik du metrus siekiančios tvoros vartus ir žmonės liko anapus jų.

Policijos pareigūnai, nuvykę į vietą ir susipažinę su situacija, paprašė ugniagesių gelbėtojų pagalbos. Ketinta padėti žmonėms perlipti tvorą pasinaudojant kopėčiomis, bet vėliau įsitikinta, kad galima išlįsti ir pro vartų apačią. Kad moterys nesusiteptų drabužių, ugniagesiai patiesė ant žemės užtiesalą ir kalno lankytojai nesunkiai buvo išvaduoti.

Bendrasis pagalbos centras pataria, kad siekiant išvengti tokių situacijų, gyventojams reikėtų pasidomėti planuojamų aplankyti objektų darbo valandomis iš anksto.