Energetikos viceministro postą keičia į mero
Ma­žei­kių ra­jo­no me­ru iš­rink­tas ener­ge­ti­kos vi­ce­mi­nis­tras Vid­man­tas Ma­ce­vi­čius pos­tą Ener­ge­ti­kos mi­nis­te­ri­jo­je kei­čia į me­ro kė­dę.

Pasak Energetikos ministerijos, V. Macevičius dar kelias savaites eis viceministro pareigas.

„Pirmasis naujai išrinktos Mažeikių tarybos posėdis yra numatytas balandžio 16–17 dienomis, todėl dar kelias savaites viceministras eis savo pareigas. Artimiausiu metu turėtų būti sprendžiama ir dėl naujo viceministro“, – BNS panešė energetikos ministro patarėja Aurelija Vernickaitė.

62-ejų V. Macevičius Mažeikių rajono meru jau yra buvęs 2000–2003 metais.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ iškeltas V. Macevičius meru išrinktas antrajame ture – jam balsus atidavė 69,57 proc. rinkėjų, rodo preliminarūs duomenys.

V. Macevičius energetikos viceministru dirbo nuo 2015 metų sausio iki 2016 metų gruodžio, vėliau – nuo 2017 metų sausio.

1999 metais jis yra dirbęs tuometinės naftos perdirbimo gamyklos „Mažeikių nafta“ (dabar – „Orlen Lietuva“) generaliniu direktoriumi, vėliau vadovavo Rytų skirstomųjų tinklų Panevėžio filialui ir regionui, o nuo 2010 metų – biokuro gamyklai „Kurana“.

V.Macevičius yra partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys, turi piloto licenciją ir 2004–2011 metais buvo Panevėžio aeroklubo tarybos pirmininkas.